Jedna z gwiazd „Przyjaciół” zdradziła, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie na planie. Nie obyło się bez łez

Gwiazdy na planie ,,Przyjaciół

Gwiazdy na planie ,,Przyjaciół"

Po 17 latach przerwy aktorzy znani z serialu Przyjaciele po raz kolejny spotkali się na planie zdjęciowym. Jak zdradza jedna z aktorek, nie obyło się bez łez wzruszenia.

Serial Przyjaciele jest ponadczasowym hitem. Pierwszy odcinek formatu został wyemitowany w 1994 roku i wówczas nikt nie spodziewał się, że produkcja odniesie spektakularny sukces. Choć ostatni odcinek został wyświetlony 6 maja 2004 roku, fani przez kolejne lata naciskali na producentów, aby obsada ponownie wróciła na plan zdjęciowy, ponieważ wszyscy byli ciekawi ich dalszych przygód.

Ich prośby zostały wysłuchane. Ku uciesze widzów pod koniec maja został wyemitowany odcinek specjalny, w którym oprócz Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisy Kudrow, Matta LeBlanca, Matthew Perry’ego i Davida Schwimmera pojawiły się również inne gwiazdy. Cała obsada ponownie wróciła do kultowego studia nagrań Warner Bros. w Burbank, Stage 24.

Jak wyglądało pierwsze spotkanie aktorów na planie Przyjaciół?

27 maja w serwisie HBO GO wyemitowano program specjalny Przyjaciele: Spotkanie po latach, który został poświęcony temu kultowemu serialowi. Nim jednak na planie zdjęciowym padł pierwszy klaps, doszło do wzruszających scen pomiędzy Mattem LeBlanckiemCourteney Cox.

Lisa Kudrow zdradziła magazynowi E!, jak przebiegało ich pierwsze spotkanie po 17 latach. Kiedy wszyscy przybyli na plan zdjęciowy, Courteney wybuchła płaczem.

Cóż, Courteney weszła i od razu wybuchła płaczem. Chwyciłam serwetkę lub chusteczkę i zaczęłam iść w jej kierunku. LeBlanc zabrał mi ją, ponieważ w tym czasie opowiadał nam jakąś historię i nie chciał pominąć istotnych szczegółów. Zaczął ocierać jej oczy, po prostu automatycznie.

Jak widać, mimo że aktorzy przed laty wykonywali wyłącznie swoją pracę, byli przyjaciółmi nie tylko na szklanym ekranie. Choć od ich ostatniego wspólnego spotkania na planie zdjęciowym minęło 17 lat, nadal są sobie bardzo bliscy. Lisa podsumowała całe zdarzenie tylko jednym zdaniem:

Oto kim byliśmy!

To wyznanie z pewnością będzie zaskoczeniem dla wielu fanów. Mimo dużej aktywności w social mediach na profilach gwiazd można ze świecą szukać zdjęć z dawnymi przyjaciółmi z serialu, przez co wiele osób sądziło, że nie łączy ich żadne bliższe uczucie.

Jesteście fanami Przyjaciół?


Przyjaciele

Przyjaciele

Przyjaciele

Przyjaciele

Przyjaciele

Przyjaciele

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×