Michał Szpak do „DDTVN” przyszedł z przyjacielem. Jego towarzysz oczarował Agnieszkę Woźniak-Starak. Pojawiły się nawet czułości

Agnieszka Woźniak-Starak, Michał Szpak

Agnieszka Woźniak-Starak, Michał Szpak

Michał Szpak w sobotę pojawił się w Dzień Dobry TVN. Wokalistka nie był sam, a jego przyjaciel podbił serce Agnieszki Woźniak-Starak. Mamy wideo.

Agnieszka Woźniak-Starak do obsady Dzień Dobry TVN dołączyła we wrześniu 2020 roku. Razem z Ewą Drzyzgą stworzyła pierwszy damsko-damski duet w śniadaniówce.

Na pewno jest między nami inna chemia, niż byłaby w duecie damsko-męskim, ale zgrałyśmy się dobrze. Ja mam swoją ciekawość świata, Agnieszka swoją, różnimy się od siebie, każda z nas zadaje inne pytania i co innego nas interesuje, dajemy widzom różnorodność, której oczekują (…) Szybko znalazłyśmy wspólny język, poza tym każda z nas daje sobie przestrzeń do tego, żeby zapytać o to, co ją ciekawi – Drzyzga powiedziała jakiś czas temu w rozmowie z Faktem.

W sobotę Woźniak-Starak i Drzyzga po urlopie wróciły do DDTVNRozmawiały tam m.in. z Katarzyną Sokołowską, Joanną Kulig i Michałem Szpakiem. Ostatni z wymienionych przybył do studia w towarzystwie przyjaciela, który całkowicie zawładnął sercem Agnieszki.

Przyjaciel Michała Szpaka skradł serce Agnieszki Woźniak-Starak

Razem z Michałem Szpakiem, który opowiadał o swoim udziale w tegorocznym Top of the Top Sopot Festival, do Dzień Dobry TVN przybył jego przyjaciel, adoptowany pies Hektor. Wokalistka często nazywa go też Cerberem. Pupil przebywał w schronisku, dokąd trafił po porzuceniu przez poprzednich właścicieli. Został postrzelony śrutem.

Jestem z towarzyszem mojego serca, Hektorkiem, adopciakiem. Od razu zachęcam do adopcji piesków i zwierzątek wszelakich — powiedział artysta na antenie.

Później na Instagramie Dzień Dbry TVN pojawiło się wideo, na którym widać, że Hektor znalazł wspólny język z prowadzącą program Agnieszką Woźniak-Starak. Dziennikarka znana jest z miłości do psów. Sama ma niezłe stadko czworonożnych przyjaciół. Na nagraniu chętnie okazywała czułość przyjacielowi Szpaka i z wzajemnością. Wideo poniżej.

Urocze wideo podbiło serca widzów. Widać, że Woźniak-Starak ma niebywały kontakt ze zwierzętami. Nic dziwnego, że tak dobrze czuje się w ich towarzystwie.


Michał Szpak w drodze do DDTVN

Michał Szpak w drodze do DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak i pies Michała Szpaka

Agnieszka Woźniak-Starak i pies Michała Szpaka

Agnieszka Woźniak-Starak i pies Michała Szpaka

Agnieszka Woźniak-Starak i pies Michała Szpaka

Komentarze

 • Gość pisze:

  Szpak to prawdziwy artysta !!!!!Podziwiam!!!!!

 • Elżbieta pisze:

  Fajny ten Michał,zawsze go podziwiam.Opiekuje się swoim pieskiem ze schroniska.Co przy jego częstych wyjazdach,koncertach jest trudne.Inni powinni też pomyśleć o adopcji piesków,kotów.Sama mam z fundacji 2 koty.Jeden mieszkał samotnie w piwnicy opuszczonego domku.Dokarmiała go pani z fundacji.Kot jest super uroczy,grzeczny,delikatny, sama radość .Drugi stracił opiekunkę,z marła .Rodzina wyrzuciła go na ulicę, błąkał się po mieście,podwórkach,spał pod samochodami.Aż pan z fundacji go zauważył i dokarmiał.Nawet okienko mu wymościl w kamienicy.Ale nadchodziła zima, ogłosił ,że szuka dla niego domu.No i znalazł mnie.Bardzo kochany kocurek,przytula się, doznał biedy i głodu.Teraz śpi z panią na kanapie,na poduszeczkach.Najlepszy.Zachęcam innych niezdecydowanych.Brać ,pomagać bo to są nasi przyjaciele,bracia mniejsi.

 • Docent Furman pisze:

  Jak zwykle elgiebeterska ciotka przyszła do studia DDTVN z chłopakiem i tylko szkoda, że nie topless i tylko w samych slipach! Żenada…

  • Obiektywna kobieta 40+ pisze:

   Spadaj hejterze,patrz czy ty nie masz ukrytych cech i orientacji gejowskiej.On przynajmniej jest gwiazdą i pięknie śpiewa,a ty?Marnym piszącym bzdury hejterem.Fajnie był ubrany,krótsza koszulka?Ale jaka figura,płaski brzuszek,eleganckie spodnie.Marzenie.

  • Tim pisze:

   Ale Ty masz chyba nudne zycie,ze tak hejtujesz…. szkoda mi takich chwastów jak Ty

  • Gość pisze:

   Prawdziwy z ciebie FIRMAN

  • Puma pisze:

   Prawdziwy z ciebie FIRMAN

  • Gość pisze:

   Pusty człowiek wypisuje tylko jałowe teksty na temat innych 👎👎👎 prawdziwy furmaaaan-nie ubliżając furmanom

 • Gość pisze:

  Fajny facet lubię gościa. 😄😄

 • Gość pisze:

  IDIOCI ZAPRASZAJA SAMYCH DEBILI

 • Gość pisze:

  Zdrowia je je jedziemy mysia pysia mysia revolucion in paradise dla nas mlny a dla cleudów i madonów śmieci wyślij im autografy na pamiątke za wsparcie 0 będziemy pamiętac Bóg zapłać ha ha i to tyle

 • anonim pisze:

  Kółko wzajemnej adoracji!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×