Marina robiła wszystko, by jej sekret nie wypłynął. Teraz jej przyjaciel wszystko ujawnił! Uciął liczne spekulacje

Marina

Marina

Marina jest właścicielką nowej luksusowej willi. Ukrywa jednak jej lokalizację. Tymczasem przyjaciel wokalistki zdradził adres miejsca.

Marina szybko zaczęła karierę w show-biznesie, bo już jako mała dziewczynka pojawiła się na scenie. Obecnie uważana jest za jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Ma ugruntowaną pozycję na rynku muzycznym i nie musi martwić się o brak zawodowych propozycji, czy ofert współpracy, bo jej uroda i talent idą w parze. Odkąd związała się z Wojciechem Szczęsnym, budzi jeszcze większe zainteresowanie mediów. Jest uważana za jedną z najpiękniejszych WAGs.

Marina łączy karierę z macierzyństwem. Liam zrewolucjonizował życie swoich rodziców. Chłopiec ma trzy lata, a my możemy obserwować, jak pięknie się rozwija, bo choć Szczęśni dbają o jego prywatności i nie pokazują twarzy chłopca, to jest częstym gościem na ich profilach w social mediach.

Wokalistka prężnie prowadzi profil na Instagramie. Ostatnio na jej profil wpadł Tik Tok z tajemniczej willi. Wszystko pięknie, ale przyjaciel wokalistki zdradził jej lokalizację. Marina nie będzie zadowolona.

Przyjaciel Mariny ujawnił sekret piosenkarki

Marina jakiś czas temu zdradziła, że ma nowy azyl. Willa służyła jej za schronienie, kiedy zmagała się z problemami ze zdrowiem, a z jej słów wynikało, że była bliska depresji. To w pięknym, słonecznym miejscu dochodziła do siebie. Wygląda na to, że już wszystko wraca do normy.

W tajemniczej rezydencji odwiedziło Marinę dwoje przyjaciół: piosenkarka Rozalia oraz aktor Patryk Pniewski. W sobotę na profilu gwiazdy pojawił się tiktok, jak paczka przyjaciół wygłupia się na tarasie, nagrywając lip sync do reklamy lodów z Joanną Krupą, która powstała lata temu. Na nagraniu widać znane już ze zdjęć Mariny widoki: basen, drewnianą podłogę, szklane barierki i fantastyczną panoramę.

Marina milczy na temat lokalizacji, natomiast Patryk Pniewski nie ukrywa, dokąd się wybrał. W najnowszym poście zaznaczył, że znajduje się w Marbelli, hiszpańskim mieście położonym nad Morzem Śródziemnym.

Zdaje się, że tajemnica Mariny została właśnie ujawniona. Gwiazda może nie będzie zadowolona, ale z pewnością skończą się spekulacje.


Marina i Rozalia

Marina i Rozalia

Marina i Liam

Marina i Liam

Marina pokazała nowy dom

Marina pokazała nowy dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×