„Przygarnij mnie”: w programie wystąpi aż 7 gwiazd! Znamy też skład jury i nazwisko prowadzącej

W wiosennej ramówce TVP2 pojawi się nowy program „Przygarnij mnie”. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, w show zobaczymy 7 gwiazd, które zaadoptują na stałe zwierzęta ze schroniska. Następnie pod okiem behawiorystów i lekarzy weterynarii będą pomagać zwierzętom przezwyciężyć traumy.

Tego zadania podejmą się Agnieszka Włodarczyk, Marcelina Zawadzka, Leszek Stanek, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Rafał Mroczek, Dawid Zawadzki i Kamil Nosel. Poczynania gwiazd będzie oceniać trzyosobowe jury, w którego składzie zasiądą Olga Frycz, Michał Olszański i Sylwester Wardęga. Program poprowadzi Marzena Rogalska.

W Dwójce był kiedyś program „Animals”. To powrót do jego idei, mocnej idei pomocy zwierzętom i pokazania, że warto to robić – mówi Wirtualnemedia.pl Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP2. – Psy w programie będą świetnie traktowane. Wszyscy uczestnicy zaadoptują je jeszcze przed jego rozpoczęciem.

Co ciekawe, gwiazda, które wygra odcinek, będzie mogła przekazać zapas karmy i produktów do ochrony przeciwpasożytniczej dla wybranego przez siebie schroniska.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×