Nowe doniesienia o przyczynach rozwodu Joanny Krupy i Romaina Zago!

Joanna Krupa i Romain Zago zdjęcia

Joanna Krupa i Romain Zago zdjęcia

Jakie są przyczyny rozwodu Joanny i Romaina?

Od czasu, gdy tylko Joanna Krupa i Romain Zago potwierdzili rozstanie, nie milkną domysły i spekulacje na temat jego powodów. Para jest w oficjalnej separacji. Jedną z przyczyn jest niewątpliwie ilość czasu, którą małżonkowie spędzali osobno: Joanna coraz częściej przebywa w Polsce, gdzie ma liczne zobowiązania zawodowe, natomiast Romaina w Miami trzymają interesy.

Wśród najnowszych doniesień o przyczynach rozpadu związku jest ta, że za wszystkim stoi była żona Romaina – Andrea Gonzalez. Ta sama, którą po pięciu latach małżeństwa Zago zostawił dla Krupy. Na otarcie łez Gonzalez otrzymała  200 tys. dolarów,  Lexusa GS300,  i kilka innych „drobiazgów”. To co jednak było nie do zniesienia dla Joanny to fakt, że  Gonzalez mogła bawić się w klubie Romaina, gdy tylko chciała. Oczywiście skrzętnie to wykorzystywała, co doprowadzało do coraz częstszych kłótni między Joanną i Romainem.

Doszło do tego, że biznesmen zaczął spędzać więcej czasu z byłą żoną niż obecną oraz zwierzać się jej z problemów jakie mają z Joanną. I tu czara goryczy się przelała, żadna kobieta nie wytrzymałaby takiej sytuacji.

Zobacz: To dlatego się rozstali?! Joanna Krupa komentuje: „Romain trochę narzekał. Mówił, że…”

Zobacz: Joanna Krupa spędza urodziny bez męża, ale… Pamiętał o niej inny przystojniak! Jego komentarz to bolesna szpila dla Romaina [WIDEO]

164210, Joanna Krupa shows off her perfect pins as she leaves Craig's with a friend. Los Angeles, Califonia - Thursday April 20, 2017. Photograph: © MHD, PacificCoastNews. Los Angeles Office (PCN): +1 310.822.0419 UK Office (Avalon): +44 (0) 20 7421 6000

Joanna Krupa z przyjaciółką

Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się?

Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się


Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się?

Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się?

Joanna Krupa i Romain Zago

Fotografia: ONS

Joanna Krupa i Romain Zago

Fotografia: screen z Instagram.com

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×