Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

George Michael chorował? Pierwsze nieoficjalne komentarze

George Michael przyczyna śmierci


Przyczyną śmierci Georga Michaela była choroba?

Śmierć Georga Michaela poruszyła cały świat. Środowisko artystyczne składa kondolencje i łączy się w bólu z rodziną muzyka. Z kolei fani zadają sobie podstawowe pytania – co było przyczyną śmierci Georga Michaela? Czy chorował? Jeśli tak, to na co? Nieoficjalnie, według najnowszych doniesień, możemy wykluczyć problemy zdrowotne.

TMZ skontaktowało się z jednym ze współpracowników artysty. W rozmowie z dziennikiem miał on ujawnić, że George Michael nie chorował i zmarł we śnie w swojej posiadłości w Goring w Oxfrodshire o 13:42.

Gwiazdor przebywał w Wielkiej Brytanii, gdzie pracował nad filmem o swoim życiu. Premiera Showtime zaplanowana była na marzec 2017 roku. Na razie nie wiadomo, czy nakręcony dotychczas materiał zostanie upubliczniony.

Czekamy na oficjalne informacje o tym, jaki był prawdziwy powód śmierci George’a Michaela. Przypomnijmy tylko, że w oficjalnym komunikacie menadżer legendy popu podkreślił, że „odszedł spokojnie w swoim domu”.

Aktualizacja: Przyczyną śmierci George Michaela była niewydolność serca.

Zobacz: George Michael nie żyje. Gwiazdy opłakują śmierć legendy popu
Zobacz: Ostatnie zdjęcia George’a Michaela. Wyglądał na przemęczonego
George Michael zmarł

George Michael zmarł

George Michael powody śmierci

George Michael powody śmierci

Najlepsza piosenka George’a Michaela to…Komentarzy: 8


zuza | 13 stycznia 2017, 20:16

najbardziej krecil mnie glos nawet ostatni koncert spojrzcie wyglada na wiele starszego niz byl ale ten glos szkoda wielka wielka szkoda zycie prywatne co tam zyl jak chcial cudowny glos kochal mocno jest mi przykro ze mojego idola juz nie ma


Gość | 12 stycznia 2017, 00:02

kocham,,,na zawsze w moim sercu…..


Gość | 5 stycznia 2017, 21:04

Proszę podajcie do wiadomości kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie ?


Gość | 4 stycznia 2017, 17:36

wielki człowiek moja miłosc wielki zal


Gość | 3 stycznia 2017, 18:25

– Niestety, nigdy go nie spotkałem – ubolewał Krzysiek. – George Michael często bywał w miejscowych pubach oraz brał udział w corocznych uroczystościach świątecznych w pobliskim kościele. Choć był wielkim artystą, to był skromnym człowiekiem – dodał Reporter 24, który – jak podkreślił – zawsze był fanem Michaela.


Gość | 31 grudnia 2016, 15:21

Artysta z duszą, cudny głos i własne prywatne problemy, a któż ich nie ma. Gdy jest się osobą publiczną wszyscy oczekują, że będzie to osoba nieskazitelna i bez wad , myślę, że ciężko żyć na świeczniku, gdy wszyscy Cię oceniają. George Michael był bardzo wrażliwy, co wiele razy pokazał w swoich piosenkach, a jak się okazało niedawno również pomagał bezinteresownie różnym fundacją i osobą prywatnym, bez rozgłosu. Dla mnie będzie zawsze człowiekiem z piękną duszą, wspaniałym artystą i moim idolem. Pomimo, że nie zawsze zachowywał się dobrze i przykładnie, był sobą i nie udawał. Szkoda, że się pogubił i nie miał siły zawrócić i cieszyć się życiem, widać było, że już się nie uśmiecha jak dawniej, miał jeszcze sporo do zrobienia , odszedł za wcześnie, to wielka strata dla jego rodziny i fanów na całym świecie.


dj | 26 grudnia 2016, 15:04

to fakt pozatym mial problemy z alkocholem i narkotykami…….plus chore serce rowna…….szkoda swietny wokalista ……. fim wlasnie konczyl o swoim zyciu..podobno premiera miala byc w marcu 2017


Monika | 26 grudnia 2016, 12:04

szkoda , ale patrząc na jego życie nasuwa się myśl” Niektórzy odchodzą na własne życzenie” wydaje mi się że zaskoczenia tu nie powinno być od lat wiedział że ma chore serce , wydawało mu się że mając sławę pieniądze może robić co chce a z chorym serduszkiem już tak nie jest.


Dodaj komentarz
×