Szukaj

Przepis na udany związek według gwiazd

Marcin Perchuć, Aneta Todorczuk Perchuć, Piotr Rubik i Agata Rubik o przepisie na wieczną miłość
Marcin Perchuć, Aneta Todorczuk Perchuć, Piotr Rubik i Agata Rubik

Fotografia: AKPA

Marcin Perchuć i Aneta Todorczuk Perchuć znają się już 16 lat, a 13 lat temu wzięli ślub. Dziś jako specjaliści od udanych związków pojawili się na kanapach Dzień Dobry TVN, żeby zdradzić swoje tajniki. Z aktorami w studiu pojawił się też Piotr Rubik z żoną Agatą. Muzyk spotkał wybrankę swojego serca w 2005 roku, a ślub wzięli 3 lata później. Jesteście ciekawi jaki mają przepis na miłość?

Zobacz: Zobacz: Radzimir Dębski pokonał Piotra Rubika

Aneta Todorczuk Perchuć i Marcin Perchuć pracują w tym samym fachu. Oboje są aktorami, ale kiedy wracają do domu wszystko się zmienia i nie ma ”gwiazdorzenia”.

My mawiamy w naszym 13-letnim stażu małżeńskim, że król i królowa zostawiają korony na wycieraczce i dopiero wchodzą do domuzdradziła Aneta, a mąż potwierdził, że najważniejsze sprawy to te codzienneDuperele tworzą ten świat. To jest tak skonstuowane. Korony zostawiamy, zakładamy dresy i jedziemy z koksem.

Zakochani Rubikowie przyznali natomiast, że popierają tradycyjny model rodziny. Mężczyzna zarabia, a Agata gotuje i sprząta. A Wy, macie jakąś receptę na udany związek?


Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×