Szukaj

Polska gwiazda wytatuowała sobie słynne 8 gwiazdek na dłoni. Odważnie

Kto ma tatuaż 8 gwiazdek na dłoni?

Kto ma tatuaż 8 gwiazdek na dłoni?

Polski sportowiec bardzo dobitnie pokazał, co myśli o partii rządzącej. Na lewej dłoni wytatuował sobie słynne w ostatnim czasie hasło. Wyjaśnił też, co skłoniło go do zrobienia takiej dziary

Przemysław Saleta to jeden z najpopularniejszych sportowców w Polsce. Jest bokserem i kick-boxerem wagi ciężkiej. Na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. Jest między innymi Mistrzem Polski, Europy i interkontynentalnym w boksie zawodowym. Na zawodowym ringu zaczął występować w latach 90. W swojej karierze stoczył aż 52 walki, z czego 44 razy odniósł zwycięstwo. Połowa tych pojedynków zakończyła się przez nokaut. Jest on też jedną z największych gwiazd w show-biznesie. Doskonale radzi sobie w roli aktora, ale także uczestnika najpopularniejszych shows. Mogliśmy go zobaczyć między innymi w Tańcu z Gwiazdami, Azja Express czy Fort Boyard.

W 2007 roku pięściarz przeszedł poważną operację. Mężczyzna miał usuniętą nerkę, która została przeszczepiona jego córce Nicole. Dziewczynka przez kilka lat była poddawana dializom. Kilka dni później nastąpiły u niego komplikacje i krwotok wewnętrzny, natychmiast został poddany kolejnemu zabiegowi, a lekarze postanowili wprowadzić go w stan śpiączki farmakologicznej. Z tej opresji wyszedł zwycięsko. Bokser od dawna nie walczy na ringu, ale pracuje jako komentator walk na kanałach sportowych.

Przemysła Saleta wytatuował sobie osiem gwiazdek na dłoni

Sportowiec nie tylko komentuje to, co dzieje się na ringu, ale nie boi się też głośno mówić o sytuacji w kraju. Jego poglądy polityczne od dawna są znane. Tuż przed wyborami prezydenckimi w 2015 roku, został członkiem honorowego komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego. Rok później opublikował list, w którym stwierdził, że wyjechał z kraju dlatego, że „za rządów PiS atmosfera zrobiła się duszna”. Sportowiec nadal nie zmienił swoich upodobań co do partii rządzącej.

Przemysław Saleta był gościem na kanale YouTube – Duży w Maluchu. Bokser pokazał przed kamerką swoje tatuaże, które licznie zdobią jego ciało. Ostatni z nich jest jednak bardzo odważny i znajduje się na jego lewej dłoni. To słynne w ostatnich miesiącach osiem gwiazdek:

Osiem gwiazdek to znaczy j**** PiS, to jakby ogólnie wiadomo, zostało to hasło mocno wypromowane – zdradził Saleta.

Gwiazdor opowiedział też, z czym kojarzy mu się polityka partii rządzącej. Nie szczędził pod ich adresem bardzo mocnych słów:

Jestem po prostu zwolennikiem zwykłej przyzwoitości, więc jeśli ktoś kłamie w żywe oczy, narzuca standardy zachowań, sam ich nie przestrzegając, oszukuje, kradnie, a jednocześnie krzyczy: „łapać złodzieja”, to po prostu jest to dla mnie jednym wielkim skandalem, a akurat z tym kojarzy mi się polityka PiS – stwierdził Saleta.

Trzeba przyznać, że bokser zrobił sobie bardzo odważny tatuaż. Widać, że 52-latek nie zgadza się z tym, co ostatnio dzieje się w naszym kraju i nie ma zamiaru owijać w bawełnę.


Przemysław Saleta

Przemysław Saleta

Przemysław Saleta

Przemysław Saleta

Przemysław Saleta z pieskiem - Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Przemysław Saleta z pieskiem - Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×