Przemysław Kossakowski w dziczy
Obserwującym Kossakowskiego nie są obce zdjęcia podróżnika na tle rozmaitych krajobrazów. Często podejmuje się rozmaitych inicjatyw, np. budowlanych. Jego ostatni post jest jednak trochę inny od wszystkich. Były mąż Wojciechowskiej postanowił bowiem zaszyć się w środku zaśnieżonego lasu.
Wystarczy rzut oka na drugi plan zdjęcia aby zobaczyć, co go tam sprowadza. Kossakowski jeździ swoim kamperem. W ten sposób chce urozmaicić swój wypoczynek. Zdobył się na małą refleksję pod zdjęciem.
Fani zachwyceni pomysłem
Pomysł Kossakowskiego najwyraźniej bardzo przypadł do gustu jego obserwującym, którzy ze sporym entuzjazmem skomentowali jego kamperową przygodę. Nie zabrakło głosów zgody z napisanymi przez niego słowami.
Też lubicie spędzać czas w taki sposób?