Tragedia przed pogrzebem Witolda Kopcia. Aktor zginął w wypadku, jadąc go pożegnać. Jest nagranie z miejsca zdarzenia

Przemysław Gąsiorowicz nie żyje

Przemysław Gąsiorowicz nie żyje

Przemysław Gąsiorowicz nie żyje. Aktor zginął w drodze na pogrzeb przyjaciela, Witolda Kopcia. Na kilka minut przed ceremonią doszło do tragicznego wypadku i zderzenia dwóch samochodów. 

Witold Kopeć nie żyje. O śmierci aktora poinformowali w sieci jego koledzy z teatru. Od wielu lat związany on był z Teatrem im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Większej publiczności dał się poznać dzięki rolom w takich hitach, jak serial M jak Miłość i film Listy do M.

Nigdy nie będziemy gotowi na takie wiadomości. Z ogromną przykrością informujemy, że 3 stycznia 2022 roku, zmarł Pan Witold Kopeć, wybitny aktor Teatru im. Juliusza Osterwy, wspaniały pedagog, reżyser, działacz społeczny, wyjątkowy człowiek, nasz przyjaciel. Nie ma słów, które mogłyby wyrazić dobro, pasję, szczerość i radość, które biły od Pana Witolda. Każde spotkanie z nim było wyjątkowe. Nasze serca są dziś złamane, serce Teatru jest dziś złamane – brzmi część wpisu, który pojawił się w sieci.

Nigdy nie będziemy gotowi na takie wiadomości.Z ogromną przykrością informujemy, że 3 stycznia 2022 roku, zmarł Pan…

Posted by Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie on Tuesday, January 4, 2022

Witold Kopeć nie tylko grywał w teatrze, ale ma też na swoim koncie występy w popularnych serialach. Poza M jak Miłość można go było zobaczyć w Pierwszej Miłości, czy Prawie Agaty.

Aktor w 2004 roku został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi. Założył Fundację Prawda Dobro Piękno, która ma na celu kultywowanie uniwersalnych wartości w sztuce.

Przemysław Gąsirowicz zginął w wypadku jadąc na pogrzeb Witolda Kopcia

Śmierć 63-letniego aktora bardzo poruszyła nie tylko jego rodzinę, ale także przyjaciół, którzy na co dzień grali z nim w teatrze. W sobotę 8 stycznia odbył się pogrzeb Witolda Kopcia, na którym pojawił się tłum żałobników. Wśród nich byli także inni aktorzy. Niestety jeden z nich nie pojawił się na ceremonii pochówku, a media obiegły kolejne tragiczne wieści.

Przemysław Gąsiorowicz, który również był aktorem lubelskiego Teatru im. Juliusza Osterwy, zginął w wypadku samochodowym, jadąc na pogrzeb przyjaciela. Do wypadku doszło około godz.14.00 na obwodnicy Lubartowa, w pobliżu miejsca, gdzie za chwilę miał rozpocząć się pogrzeb. Jak przekazał kom. Łukasz Błaziak z lubartowskiej policji mężczyzna z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z innym pojazdem. Aktor zmarł po przewiezieniu do szpitala. Miał zaledwie 43 lata.

Dzisiaj, wczesnym popołudniem, jechaliśmy do Kocka pożegnać naszego, nieodżałowanego sąsiada, Witka Kopcia. Na obwodnicy Lubartowa z powodu wypadku musieliśmy zawrócić i pojechać inną drogą. Wypadek wyglądał bardzo poważnie, takiej akcji ratowniczej nigdy jeszcze nie widziałam. Okazało się, że wśród poszkodowanych było dwóch aktorów Teatru Osterwy, którzy też jechali na pogrzeb Witka. Po pogrzebie, już w domu, dowiedzieliśmy się, że jeden z nich, Przemysław Gąsiorowicz, przewieziony z wypadku helikopterem, niestety zmarł w szpitalu – pinformowali przyjaciele Witolda Kopcia zamieszczajac w sieci film z wypadku.

Dzisiaj, wczesnym popołudniem, jechaliśmy do Kocka pożegnać naszego, nieodżałowanego sąsiada, Witka Kopcia. Na obwodnicy Lubartowa z powodu wypadku musieliśmy zawrócić i pojechać inną drogą. Wypadek wyglądał bardzo poważnie, takiej akcji ratowniczej nigdy jeszcze nie widziałam. Okazało się, że wśród poszkodowanych było dwóch aktorów Teatru Osterwy, którzy też jechali na pogrzeb Witka. Po pogrzebie, już w domu, dowiedzieliśmy się, że jeden z nich, Przemysław Gąsiorowicz, przewieziony z wypadku helikopterem, niestety zmarł w szpitalu. 😥

Posted by Bożena Teleńczuk-Kurowska on Saturday, January 8, 2022

Rodzinie i przyjaciołom składamy kondolencje.


Przemysław Gąsiorowicz nie żyje

Przemysław Gąsiorowicz nie żyje

Przemysław Gąsiorowicz nie żyje

Przemysław Gąsiorowicz nie żyje

Przemysław Gąsiorowicz nie żyje

Przemysław Gąsiorowicz nie żyje

Komentarze

  • G pisze:

    Wieczny odpoczynek dla obydwu Panów. Niestety znam podobną historię. Na pogrzeb mojego wujka jechał jego brat stryjeczny. Żałobnicy mówił że był jakiś okropny wypadek w okolicy. Też wzywany helikopter. W następnym tygodniu był kolejny pogrzeb. Ludzie w kwiecie wieku. Strasznahistoria.

  • Gość pisze:

    Taki live tak to jest jak prawko źa kakało zamiast 1 pogrzebu pogrzeby 2 a gdźie bossy i królowe vip jednak najlepszy jest tapczan i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×