Sensacyjne doniesienia tabloidu! Monika Brodka zaręczyła się z przystojnym artystą!

Brodka zaręczyła się. Z kim?

Brodka zaręczyła się. Z kim?

Monika Brodka i Przemek Dzienis zaręczyli się?

Monika Brodka to jedna z niewielu uczestniczek talent-show, której udało się zrobić prawdziwą karierę w show-biznesie. Od lat nie znika z list przebojów, jej koncerty wyprzedają się jak świeże bułeczki, niedługo wyda płytą unplugged pod szyldem MTV Polska, a grono fanów rośnie z dnia na dzień. Również w życiu prywatnym Brodka nie ma na co narzekać – jak wyjawia Rewia, gwiazda od dwóch lat spotyka się z przystojnym fotografem, Przemkiem Dzienisem.

Wiązano ją wcześniej z różnymi mężczyznami, ale dopiero z tym udało jej się nawiązać prawdziwą relację:

Zawsze jeździ z Moniką na jej koncerty. Byli razem nawet w Japonii. Monika zaś chodzi na jego wystawy. Zimą odbyli długi rejs po azjatyckim wybrzeżu, podczas którego świętowali jej urodziny – twierdzi źródło tabloidu.

Podobno są nawet zaręczeni! Przemek jest niesamowicie zafascynowany swoją utalentowaną ukochaną, a ona w jego ramionach naprawdę rozkwitła. Zszokowała fanów swoją przemianą na seksowną mniszkę, goląc głowę niemal na zero, a także odkryła w sobie smykałkę do gotowania – następstwo wielu egzotycznych podróży z ukochanym u boku.

Wygląda na to, że życie Brodki jest teraz spełnione, a ona sama szczęśliwa jak nigdy wcześniej. Jak myślicie, wezmą ślub w najbliższym czasie? Piosenkarka jest dość skryta, więc możliwe, że tak jak w przypadku wielu innych gwiazd, dowiemy się o tym po fakcie.

Monika Brodka już nie jest łysa! Pochwaliła się nową fryzurą. Znowu zaszalała

Monika Brodka jest zakochana! Tabloid dotarł do informacji na temat nowego partnera wokalistki!

Brodka po raz pierwszy o zgoleniu głowy: „To był impuls”


Przemysław Dzienis – fotograf, partner Moniki Brodki

Przemysław Dzienis – fotograf, partner Moniki Brodki

Brodka – Fryderyki 2018

Brodka – Fryderyki 2018

Monika Brodka w różowych włosach

Monika Brodka w różowych włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×