Wzruszające słowa Cristiano Ronaldo: „To najpiękniejszy dzień w moim życiu”

Cristiano Ronaldo kontuzjowany w finale EURO 2016

Cristiano Ronaldo kontuzjowany w finale EURO 2016

Przemówienie Cristiano Ronaldo po EURO 2016

Cristiano Ronaldo to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych piłkarzy na świecie. Wciąż zaskakuje nie tylko swoimi umiejętnościami, ale także i decyzjami w życiu prywatnym.

Zobacz: Cristiano Ronaldo zachwycony polską WAGs! To żona bardzo znanego piłkarza

Ronaldo jest z pochodzenia Portugalczykiem. W tym kraju kochają go wszyscy. Wielu uważa, że to dzięki niemu reprezentacja wygrała EURO 2016. Choć od zakończenia mistrzostw Europy w piłce nożnej minęło już trochę czasu, to wciąż nie opadły emocje. Dopiero teraz portugalska federacja zdecydowała się na upublicznienie wideo, na którym widać, że tuż po zwycięstwie przemawia właśnie Ronaldo. Wzruszenie odbiera mu mowę.

Najpierw chciałbym podziękować temu człowiekowi, który tam stoi (Cristiano wskazuje na selekcjonera Fernando Santosa – przyp. red). Bez niego nic nie byłoby możliwe. Dziękuję moim kolegom, całemu sztabowi, wszystkim osobom zaangażowanym w ten sukces. Nikt nie wierzył w naszą reprezentację, a nam się udało. Każdemu z nas. Wygraliśmy to razem. Jestem bardzo szczęśliwy, to najszczęśliwszy dzień mojego życia. Trofea indywidualne czy Liga Mistrzów się nie liczą. To teraz jestem najszczęśliwszy. Płakałem już trzy czy cztery razy, mój brat Hugo musiał mnie uspokajać. Mówił „dość już”, ale ja odpowiadałem „Hugo, nie mogę”. Mówię poważnie, przysięgam na życie mojego syna, to najszczęśliwszy dzień mojego życia. Jestem naprawdę bardzo, bardzo zadowolony. Mógłbym powtórzyć to słowo sto razy. Brakowało mi trofeum z reprezentacją, ale dzięki wam je zdobyłem. Cała wasza wiara bardzo mnie poruszyła. Zasłużyliśmy na to. Przeszliśmy do historii Portugalii – mówił

Trzeba przyznać, że dla tego piłkarza to chyba był naprawdę ważny dzień.

Zobacz: Cristiano Ronaldo podpisał nowy kontrakt. Zarobi… Ta suma przyprawia o zawrót głowy

Cristiano Ronaldo w majtkach

Cristiano Ronaldo po EURO 2016. fot. East News


Cristiano Ronaldo w Warszawie Instagram

Cristiano Ronaldo w Warszawie Instagram

Cristiano Ronaldo w Warszawie

Cristiano Ronaldo w Warszawie

Cristiano Ronaldo w majtkach

Cristiano Ronaldo w majtkach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×