Szukaj

Najpierw poważnie, a potem wymowne żarty o mężu – przemówienie Blake Lively na gali People’s Choice Awards 2017 zostanie zapamiętane na długo…

Blake Lively na gali People's Choice Awards 2017. Zdjęcia kreacji, stylizacji

Blake Lively na gali People's Choice Awards 2017. Zdjęcia kreacji, stylizacji

Przemówienie Blake Lively na People’s Choice Awards 2017

Nagrody People’s Choice Awards 2017 przyciągnęły miliony fanów. Statuetki rozdano w kilkunastu kategoriach. Najwięcej emocji wzbudziła Jennifer Lopez. Jej przemówienie zaskoczyło wielu.

Zobacz: Jennifer Lopez pierwszy raz komentuje związek z Drakiem! Jesteśmy rozczarowani 

Wypowiedź na scenie tej gwiazdy także zostania zapamiętana na długo. Blake Lively, bo o niej mowa, po raz pierwszy w historii otrzymała statuetkę w kategorii dla Najlepszej Dramatycznej Aktorki Filmowej. Gwiazda wystąpiła w przepięknej kreacji od Elie Saab. Blake dobrała do niej szpilki Christian Louboutin, torebkę Vivier i biżuterię Lorraine Schwartz. Najbardziej przyciągało jednak to, co mówiła na scenie.

Gdy byłam dzieckiem, moja mama nauczyła mnie, że nikt nie może nas ograniczać. Nie można pozwalać nikomu, by mówił ci, czego nie możesz robić. Zawsze byłam bardzo ambitnym dzieckiem, a gdy stawiałam przed sobą cele wiedziałam, że zdołam je osiągnąć i dzięki temu będę szczęśliwa 

Wyznała także, że jednym z jej największych marzeń było poznanie zespołu Spice Girls.

One wszystkie były zupełnie inne, ale były kobietami, które same zadecydowały, kim chcą być. I to właśnie one były dla mnie dowodem na to, że kobiety mają wielką moc! 

Nie zabrakło także odniesień do branży z Hollywood.

Nie głosowaliście na mnie, głosowaliście na kobiecą moc! Dziękuję, bo w ten sposób wysłaliście do Hollywood informację, że ludzie chcą słuchać historii kobiet, waszych historii. Musicie mówić o sobie więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Wasz głos musi być usłyszany. Jesteście bardzo potrzebne i wartościowe, nikt nie może was powstrzymać! 

Kończąc podziękowała swojemu ukochanemu. Przypomnijmy, że Blake prywatnie związana jest z Ryanem Reynoldsem. Oboje mają już dwoje dzieci.

Dziękuję wam i dziękuję mężowi, który jest dla mnie wszystkim. Jego akurat nie możecie mieć, bo jest mój! – kończyła 

Gratulujemy!

Zobacz: Ryan Reynolds szczerze o Blake Lively! „Pomaga mi zostać przy zdrowych zmysłach”!

Blake Lively na gali People's Choice Awards

Blake Lively na gali People’s Choice Awards 2017

Blake Lively na gali People's Choice Awards 2017. Zdjęcia kreacji, stylizacji

Blake Lively na gali People’s Choice Awards 2017. Zdjęcia kreacji, stylizacji


Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×