Rozstanie z Martyną zaczęło odbijać się na wyglądzie Przemka Kossakowskiego. Widać po twarzy, że nie jest mu łatwo

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska

Przemysław Kossakowski dodał nowe zdjęcie. Zwrócił uwagę na swój wygląd. Widać, że rozstanie z Martyną dało mu w kość.

Przemysław Kossakowski, dziennikarz, dokumentalista i podróżnik, urodził się w 1972 roku w Częstochowie. Ukończył studia na Wydziale Wychowania Artystycznego na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie. Nie pracował jednak zbyt wiele w swoim fachu. Swoje dorosłe życie związał z pracą dziennikarza i producenta dokumentów.

W 2012 roku rozpoczął pracę w TTV. Prowadził w tej stacji programy, takie jak: Kossakowski. Być jak…, Kossakowski. Inicjacja,  Kossakowski. Wtajemniczenie i Kossakowski. Nieoczywiste. Dużą nobilitacją dla Kossakowskiego było powierzenie mu prowadzenia programu Down the Road. Zespół w trasie. Produkcja  okazała się hitem i przyniosła mu popularność. Na podobne sukcesy gwiazdor nie może liczyć w życiu prywatnym.

Jakiś czas temu rozstał się on z Martyną Wojciechowską. Nastąpiło to zaledwie po trzech miesiącach trwania sformalizowanego związku.

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie – Martyna komentowała już po tym, gdy informacja o rozstaniu dotarła do opinii publicznej.

Dotychczas Kossakowski milczy na temat przyczyn zakończenia związku. Można też wnioskować, że nie radzi on sobie najlepiej z nową sytuacją. W ostatnim czasie internet obiegło niepokojące wideo. Kossakowski połączył się z fanami na live’a na Facebooku. Tam próbował odpowiadać na ich pytania, co było niemożliwe, choćby ze względu na to, że był mocno pijany. Co więcej, live był prowadzony z… toalety. Wielu fanów zasypało go wtedy komentarzami, w których wyrażali troskę o niego i radzili mu, aby poszedł spać.

Oto niektóre z nich:

  • Pędź przytulić poduchę i odpocznij.

  • Przemek, potrzebujesz pomocy?

  • Kosa, idź spać, zmęczony jesteś!

  • Połóż się spać, narobisz głupot.

  • Coś niewyraźnie wyglądasz.

  • Wyłącz relację.

Jakiś czas później bohater wideo postanowił się wytłumaczyć ze swojego zachowania.

Rzecz miała miejsce w zeszłym tygodniu. Koledzy biznesmeni postanowili wyciągnąć mnie na miasto tłumacząc mi, że nie mogę siedzieć ciągle w domu bo doszczętnie od tego zdziczeje. Wspominam o tym dlatego, że koledzy biznesmeni zaaranżowali spotkanie w zamkniętej sali na zapleczu jednej z restauracji dowodząc rzeczowo, że jeżeli będziemy pili alkohol w przestrzeni publicznej, ktoś  może mi zrobić zdjęcie, potem to zdjęcie przesłać to któregoś z tabloidów i będzie kompromitacja – rozpoczął wpis na Instagramie.

Następnie przyznał, że poczuł się upokorzony tym nagraniem i zaliczył wizerunkową wtopę. Napisał m.in.:

Znajomi z których zdaniem się niezmiernie liczę, po obejrzeniu materiału stwierdzili, że wyglądam na nim jak Odurzony, Dobroduszny Miś. Mnie to bardzo boli gdyż mam na swój temat zgoła inne wyobrażenie. Nie będę tego wyobrażenia opisywał ze szczegółami, dość napisać że wyobrażam sobie siebie gdzieś w połowie drogi pomiędzy posępnym szlachcicem a latynoskim tancerzem i w związku z tym zdegradowanie mnie do figury Odurzonego Misia jest dla mnie doświadczeniem wyjątkowo upokarzającym.

Wielu fanów wyrażało wtedy troskę o jego kondycję. Powód do zmartwień może im dać też nowe zdjęcie Przemka. Dokumentalista wygląda na nim starzej niż zwykle

Kossakowski siwieje. To przez rozstanie?

Przemysław Kossakowski zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym widać pierwsze oznaki starzenia. Jego włosy na brodzie stają się coraz bardziej siwe. On sam włożył też na nos okulary. Zdjęcie podpisał:

Zwykle znaki czasu…

Na upływ czasu zwrócili też jego fani. Pisali:

  • Kossakowski: postarzenie.

  • Wąsy zgolić i będzie młody chłopak.

  • Mnie te znaki czasu coś czuję też czekają, tylko coś się jakoś wybrać do okulisty nie potrafię…

  • Nie jest źle – samo życie ?

Cóż, mamy nadzieję, że Kossakowski nie postarzał się przez rozstanie. Przypomnijmy, że gwiazdor ma 49 lat, więc oznaki starzenia nie są u niego niczym nadzwyczajnym. Mamy nadzieję, że poradził on sobie z ostatnimi problemami i jest szczęśliwy. Ma ku temu powody. Mało który człowiek może poszczycić się tak wieloma sukcesami zawodowymi i wiernym gronem fanów!


Przemysław Kossakowski. Zdjęcie z Instagrama

Przemysław Kossakowski

Przemysław Kossakowski na Pol'and'Rock Festival 2021

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×