Kossakowski wrzucił film na Instagram, a fani nie wiedza o co mu chodzi. To wpadka czy celowy zabieg?

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemysław Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie, a teraz grubo się tłumaczy. Co napisał?

O Przemku Kossakowski ostatnio głośno jest wyłącznie za sprawą rozstania z Martyną Wojciechowską. Małżonkowie nie dotrwali do 1. rocznicy ślubu. Relacja rozpadła się po zaledwie 3 miesiącach od uroczystości, która bardzo zaskoczyła fanów pary. Niestety tym razem nie ma happy endu. Kolorowa prasa spekuluje, co stoi za całą sprawą, ale małżonkowie, mimo kilku komentarzy w social mediach, milczą na ten temat.

Nie da się ukryć, że wiele osób o rozpad relacji obwinia głównie Przemka, czego wyraz dają w jego social mediach. Tym razem, kiedy tłumaczył się w poście z wpadki, nie pojawiły się komentarze na temat rozstania z Martyną. Co przydarzyło się Kossakowskiemu?

Przemysław Kossakowski tłumaczy się z wpadki na Instagramie

Przemek Kossakowski na Instagramie opublikował obszerny post, w którym tłumaczy się z wpadki, która zaliczył. Chodzi o czołówkę nowego sezonu Down the Road. Przy okazji wyznał, że nie jest za pan brak z nowoczesną technologią i zdradził, że obecnie przebywa na Węgrzech.

Jak poinformował mnie wczoraj, późnym wieczorem Rafał Samborski, reżyser Down the Road, w skutek mojej nadzwyczajnej biegłości w posługiwaniu się internetowymi narzędziami, opublikowałem czołówkę trzeciego sezonu naszego projektu bez ścieżki dźwiękowej. Nic na to wczoraj nie mogłem poradzić gdyż byłem w lesie i to na dodatek na Węgrzech. W węgierskich lasach jakość zasięgu gsm utrudnia publikacje czołówek telewizyjnych programów. Naprawiam to zatem dzisiaj, gdyż z lasu wyjechałem i teraz jestem przed sklepem spożywczym – napisał Kossakowski.

Dodał także, że już udało mu się naprawić błąd i zaprosił na premierowy odcinek.

A więc raz jeszcze: przed wami czołówka trzeciego sezonu Down the Road. Tym razem z dźwiękiem.
Premiera 26 września na platformie player.pl
Premiera telewizyjna – 3 października w telewizji TTV.

Internauci są bardzo wyrozumiali. Niektórzy z nich nawet myśleli, że celowo wideo było bez dźwięku. Podkreślają także, że już odliczają dni do premiery Down the Road.


Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Przemek Kossakowski - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×