Kossakowski po rozstaniu z Wojciechowską podjął stanowczy krok. W grę weszła nie tylko wyprowadzka

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska

Przemek Kossakowski po rozstaniu z Martyną Wojciechowską podobno nie tylko wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania, ale także podjął stanowczy krok. Jeden z tygodników ujawnił szczegóły.

Martyna Wojciechowska Przemek Kossakowski przez kilka lat tworzyli zgrany duet. Początkowo ukrywali związek. Odkąd postanowili ją potwierdzić, w mediach społecznościowych pojawiały się ich wspólne zdjęcia, zdarzało się też, że podróżnicy wypowiadali się na temat swojej relacji.

Mimo iż Wojciechowska o zaręczynach poinformowała długo po fakcie, w rozmowie z Jastrząb Post zdecydowała się opowiedzieć o wyjątkowym pierścionku, który dostała:

Pierścionek jest kosmiczny, cudowny i zaskakujący. 4 miliardy 565 milionów lat ma ten meteoryt. Jest w tym naprawdę wielka moc. Ale myślę, że ja i Przemek należymy do osób, które są pomysłowe, kreatywne. Więc ślub pewnie byłby kosmicznym wydarzeniem. Na pewno dla nas osobiście.

Kilka miesięcy później narzeczeni wzięli ślub. Chociaż wydawałoby się, że tworzą zgrane małżeństwo, to rozpadło się po trzech miesiącach, o czym poinformowała kolorowa prasa. Sami zainteresowani początkowo milczeli. Gdy fala medialnych doniesień przybierała na sile, Martyna Wojciechowska wydała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła plotki. Potem głos zabrał jej mąż, który przekazał, że decyzja o rozstaniu dojrzewała w nim od jakiegoś czasu:

Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy — podkreślał Przemek Kossakowski.

Przemek Kossakowski podjął stanowczy ruch po rozstaniu z Martyną Wojciechowską

Podobno Przemek Kossakowski po rozstaniu z Martyną Wojciechowską opuścił Warszawę. Zaszył się w swoim domku na Podlasiu, w którym odpoczywa od zgiełku miasta:

Kossakowski wynajął chatę w lesie, w okolicach gminy Krynki, położonej w województwie podlaskim. Nie ukrywał, że to właśnie tam znalazł wytchnienie od zgiełku. Podróżnik wyznał, że na Podlasiu czuje się najlepiej. Jego chatka pozbawiona jest luksusów, a nawet nie ma tam prądu ani bieżącej wody! – podaje tabloid.

Party donosi, że podróżnik nie tylko wyprowadził się z mieszkania, które zajmował razem z żoną, ale także podjął stanowczy krok po rozstaniu z Martyną i podobno prawie w ogóle się z nią nie kontaktuje:

Jak dowiedziało się Party, od kiedy Kossakowski wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania na warszawskim Żoliborzu, Martyna prawie w ogóle nie ma z nim kontaktu — czytamy w dwutygodniku.

Na ten moment sami zainteresowani nie potwierdzili tych informacji.


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - 3 miesiące po ślubie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - 3 miesiące po ślubie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ten Przemek to jakis dziwak niepotrzebnie się zenił on się nienadaje na męza .Wiedziałam ze to małzenstwo zakonczy się rozwodem no czułam tak

 • Gosia pisze:

  Coś wyszło w trakcie małżeństwa.
  Ale to nie moje sprawy. Musi być przeszkodą ciężkiego kalibru.
  No cóż to proza życia.

 • Gość pisze:

  SZKODA BO TO FAJNA PARA.
  NIE DALI SOBIE CHYBA CZASU BY SIE LEPIEJ POZNAC I UZNAĆ WADY PARTNERA….

 • WOLODIA pisze:

  Dziwne ludzie , najpierw się zenia A potem wyzywaja

 • szara myszka pisze:

  Swòj swojego zawsze znajdzie i życie ,to co innego ,jak piękne foty do TV czy internetu .Szybko sobą się znudzili,a taki przysłowiowy Kowalski żyje z zoną 50 lat .Jak nikt nie wie o co chodzi ,to o kase .Martyna ma dzieci i w tym projekty kosztowne .Czyżby zrozumiał ,ze beczka bez dna?a tu ,że samotnik do TV ?jeden i drugi nie wie co to małżeństwo .Mniej lansu ,a więcej życia .

 • Gość pisze:

  Kto raz się rozwiódł, rozwiedzie się drugi raz.

 • Burarum pisze:

  Jak można tak traktować instytucje małżeństwa

 • Gość pisze:

  Martyna porzucała przed samym ślubem, Przemek porzuca po ślubie 😛Taka karma

 • Sylwia pisze:

  Przecież my nie wiemy co si wydarzyło między nimi .Nie mają obowiązku tłumaczyć się publicznie .Dajmy im żyć

 • Gość pisze:

  Pióra swoje brudy publicznie… Po co to każde wydarzenie że swojego życia osobistego komentować… Rozeszli się to rozeszli, bo to oni jedni… Niesmaczne to… Świadczy o niedojrzałości… Jedno drugie obrzuca…

 • Gość Violka pisze:

  Ale nie wiadomo kto . zawinił… że się rozstali..ich wybór i ich decyzje nie byliście w ich łóżku więc po co oceniać osoby. .. których OSOBIŚCIE nie znacie.

 • Dagmara pisze:

  Człowiek jest tyle wart ile warte jest jego słowo.

 • Gosc pisze:

  Nie wiem ale strasznie mi przykro.
  To dwie bomby. Dwa charakterki ciorta.
  Może coś się wyprostuje.
  Martyna ,Przemek jesteście dwie połówki ruszcie głową.
  Tak problem kto pierwszy ruszy? Kto pierwszy?

 • Gość pisze:

  Bardzo go szanowalam i cenilam ale teraz stracil wszystko.!!!!!

 • Zenobi pisze:

  No cóż…ludzie w dzisiejszych czasach jakby do końca nie wiedzieli czego sami chcą…,🤔…. smutne

 • Gość pisze:

  Piotrus Pan ktory nie wie co to odpowiedzialnosc za drugiego czlowieka. U mnie stracil wszystko.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×