Przemek Kossakowski przed kamerami nie jest sobą. Przyznał się właśnie do pewnego dziwactwa!

Przemek Kossakowski przed kamerami nie jest sobą. Przyznał się właśnie do pewnego dziwactwa!

Przemek Kossakowski przed kamerami nie jest sobą. Przyznał się właśnie do pewnego dziwactwa!

Przemek Kossakowski to słynny podróżnik, który zabiera nas w najdalsze i najmroczniejsze zakątki świata. Robi rzeczy, o których nam się nie śniło. Teraz się przyznał, że przed kamerami jest zupełnie kimś innym. 

Przemek Kossakowski podróżuje, a swoimi przygodami chętnie dzieli się z widzami w programie Na granicy zmysłów emitowanym na antenie TTV. O tym, jak ciężka i ryzykowna jest praca podróżnika nie chcemy nawet myśleć. Robi się jeszcze goręcej, gdy do akcji wkraczają kamery. Przemek zdradził właśnie, że budzi się w nim wtedy zew ekshibicjonisty, a jedyne o czym marzy, to aby się rozebrać!

Zobacz: Martyna Wojciechowska pokazała suknię ślubną! I wreszcie przerwała milczenie w sprawie ślubu!

Jak odpala się kamera, dzieją się ze mną niepokojące rzeczy. Muszę mieć w sobie jakiś pierwiastek ekshibicjonisty. Koleżanki z TTV śmieją się ze mnie, że jestem najczęściej rozbierającym się mężczyzną w polskiej telewizji – powiedział w rozmowie z Faktem Przemysław Kossakowski.

Przystojniak zupełnie jest wtedy do siebie nie podobny! Powód? Okazuje się, że prywatnie jest bardzo skryty.

Zobacz: Martyna Wojciechowska wyznała miłość Przemkowi Kossakowskiemu” „Traktuję tę relacje bardzo poważnie”. Dowodem jest romantyczne zdjęcie

Muszę przyznać, że jak widzę siebie na ekranie bez koszulki, czuje się dziwnie. Dość przewrotne jest to, że w życiu prywatnym mam tendencję do zawstydzania się – przyznał.

Prywatnie Przemek jest wybrankiem Martyny Wojciechowskiej. Nie trzeba być specem od związków, by zorientować się, że tych dwoje połączyła pasja. A od niedawna mówi się nawet o tym, że wzięli ślub w tajemnicy! Myślicie, że to prawda?

Zobacz: Martyna Wojciechowska zerwała zaręczyny! W ostatniej chwili zrezygnowała ze ślubu

View this post on Instagram

Ludzie, którzy mi dobrze życzą, twierdzą że na poziomie scelebrycenia na jakim się aktualnie znajduję powinienem powściągnąć swoje poczucie humoru, gdyż może ono stać się dla mnie źródłem problemów. Ja tam na takie rady, na ogół macham ręką, ale oni, ci życzliwi mają chyba rzeczywiście rację i ja chyba rzeczywiście przestanę żartować. Ostatni tydzień siedziałem w lesie w okolicznościach ograniczonego zasięgu, wróciłem wczoraj, wprost w jakąś dziwaczną mikro dramę dotyczącą tatuażu. Internetowe tabloidy donoszą, że żałuję, że odradzam, że w tatuażu tkwi diabeł, a Karolinę, moją tatuatorkę to ja wręcz chcę zabić. No tak – ktoś powie -tabloidy, czego można się spodziewać. Ale tabloidów to ja w tym przypadku będę bronił własną piersią. W tym konkretnym przypadku tabloidy niebezpiecznie skręcają w stronę standardów dziennikarskich BBC. Bo każde słowo prawda. Ja to wszystko naprawdę powiedziałem. Tu nie chodzi o słowa składające się w zdania, tu chodzi o tych zdań interpretację. Chodzi o to, że… ja nie wiem, to ponad moje siły, ja się czuję zażenowany, że to muszę tłumaczyć. No dobra, wdech, wydech… To. Był. Żart. Ja. Żartowałem. Wiem, są ludzie wierzący, że przez tatuowanie wpuszczamy do swojej duszy demony, ale nie wiedziałem że są ludzie, którzy wierzą, że ja w to wierzę i że z całą powagą jestem w stanie opowiadać o tym publicznie. Matko w niebiesiech,  w takie rzeczy przestałem wierzyć w połowie XIX wieku. (żart to oczywiście, w połowie XIX wieku byłem jeszcze zbyt młody aby mieć jakieś zdanie na temat tatuażu ( tutaj też żartuję)) No dobrze, skoro już to wyjaśniłem to przejdźmy do sedna: Karolina, moja tatuatorka ( @primitivetattoo_poland ) właśnie otworzyła zapisy na najbliższe miesiące. Jeżeli chcecie mieć pod skórą diabła to polecam Ją z brudnym sumieniem. Nawet Was do tego namawiam. Chodzi oczywiście o mój interes, nie chcę być jedynym opętanym, chcę żeby inni też mieli pod skórą… no dobrze może rzeczywiście powinienem przestać żartować…

A post shared by Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) on

View this post on Instagram

Dzień dziś rześki dość…

A post shared by Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) on


Przemek Kossakowski bez bluzki

Przemek Kossakowski bez bluzki

Przemek Kossakowski bez bluzki

Przemek Kossakowski bez bluzki

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - Bal TVN 2019

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - Bal TVN 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×