Przemek Kossakowski potwierdził doniesienia o związku. Zrobiło się ciekawie na planie „Down the road”

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski potwierdził plotki o nowym związku. Zdradził, że dzięki temu nie musi wracać do tematów związanych ze swoim małżeństwem.

Przemek Kossakowski w październiku stanął na ślubnym kobiercu. Poślubił Martynę Wojciechowską, czym pochwalił się w sieci tuż po ślubie. Opublikował zdjęcie, na którym razem z żoną eksponują obrączki. Chociaż można było odnieść wrażenie, że tworzą dobrze dobrany związek, ten rozpadł się po trzech miesiącach małżeństwa. Podróżniczka wydała w tej sprawie oświadczenie, w którym potwierdziła plotki.

Przemek Kossakowski potwierdza nowy związek

Kossakowski na co dzień nie narzeka na brak pracy. Jak niedawno zdradził w rozmowie z Jastrząb Post swoją uwagę koncentruje na kolejnym sezonie Down The Road, a także na nowym projekcie, na którego temat na razie nie chce się wypowiadać:

W tej chwili skończyliśmy zdjęcia do trzeciego sezonu Down The Road i za nami jest ta cała posprodukcyjna sytuacja, w związku z tym zaraz wracam do Warszawy i biorę się do roboty. W tej chwili pracujemy też nad nieprawdopodobnym projektem, ale jeszcze nie mogę o nim mówić.

Niedawno podróżnik na temat Down The Road wypowiedział się w rozmowie z Faktem. Zdradził, że na planie sporo się działo:

Zarekwirowanie sprzętu ekipie to jest nic w porównaniu do tego, co wydarzyło się dwa czy trzy dni później. Mieliśmy olbrzymi, bardzo mocny wstrząs, który wszyscy przeżyliśmy.

W tej samej rozmowie Przemek Kossakowski potwierdził doniesienia o związku. Powiedział, że po raz pierwszy w programie pojawi się para:

Pierwszy raz para. Mamy na pokładzie Agnieszkę i Tomka.
Podróżnik dodał, że dzięki temu, uczestnicy nie dopytywali na temat tego, co dzieje się w jego małżeństwie:
Byliśmy bardzo skoncentrowani na tej parze, która pojechała z nami, na relacji z tym, tak że tym razem nie było tego tematu.
Nowe odcinki Down The Road pojawią się na antenie 3 października o godzinie 22:00. Będzie je można śledzić też na Player.pl.

Przemek Kossakowski - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Przemysław Kossakowski na Pol'and'Rock Festival 2021

Przemysław Kossakowski komentuje rozstanie z Wojciechowską

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×