Przemek Kossakowski popełnił pożałowania godny błąd. Teraz kaja się i grubo tłumaczy, ale czy to wystarczy?

Przemek Kossakowski popełnił błąd

Przemek Kossakowski popełnił błąd

Przemek Kossakowski popełnił karygodny błąd, a teraz grubo się tłumaczy. Czy fani wykażą się zrozumieniem?

Przemysław Kossakowski kilka lat temu związał się z Martyną Wojciechowską. Ich relacja, a potem zaręczyny i dyskretny ślub, były wydarzeniami komentowanymi przez wszystkie media. Wydawali się być parą idealną, ale ich relacja nie przetrwała. Po czasie okazało się, że minęły zaledwie trzy miesiące od kameralnej ceremonii, gdy mężczyzna postanowił wyprowadzić się od żony:

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi – napisała Martyna w social mediach.

Małżeństwo Przemka i Martyny zakończyło się rozwodem z winy Kossakowskiego. Byli małżonkowie od kilku miesięcy nie są już formalnie mężem i żoną, w lipcu orzeczono ich rozwód. Co ciekawe każde z nich zaczęło układać sobie życie na nowo także w sferze zawodowej. Obydwoje zrezygnowali z też z pracy w telewizji. Są za to aktywni w social mediach i realizują owe projekty.

Niestety Przemek przez nieuwagę popełnił błąd i teraz się tłumaczy. Co się stało?

Przemek Kossakowski popełnił karygodny błąd. Przeprasza fanów

Przemek Kossakowski zajął się z kolei pracą w założonym przez siebie ośrodku terapeutycznym dla osób niepełnosprawnych, a także pisze książki.

Podróżuje także po Polsce, żeby promować swoje publikacje podczas spotkań autorskich. Niestety ostanie to jedna wielka pomyłka, o czym Kossakowski poinformował w mediach społecznościowych.

Pożałowania godna pomyłka, na którą stać tylko pożałowania godnych ludzi. W ostatnich dwóch publikacjach na social mediach anonsowałem dzisiejsze spotkanie autorskie w Empiku przy ulicy Marszałkowskiej. Przed chwilą dowiedziałem się, że owszem spotkanie jest, ale jest to spotkanie on line.
Wybaczcie staremu człowiekowi, który z trudem pojmuje instytucje spotkań korespondencyjnych.
Transmisja będzie trwała godzinę, jeżeli po tym czasie, pod podanym przeze mnie w ostatnich dwóch postach adresem, ktoś będzie na mnie czekał, obiecuję zrobić sporo aby wynagrodzić zmarnowany czas i straty moralne – napisał dziennikarz.

Przemek pokajał się, że popełnił błąd, ale czy fani będą dla niego wyrozumiali?


Przemek Kossakowski popełnił błąd

Przemek Kossakowski popełnił błąd

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski u albańskiego barbera

Przemek Kossakowski u albańskiego barbera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×