A cóż on znowu wymyślił? „Kolejny dzień doświadczania nowego”. Przemek Kossakowski zaskoczył zdjęciem na Instagramie

Przemek Kossakowski

Przemysław Kossakowski podzielił się z fanami zdjęciem ze swoich studiów. Jak wygląda dziennikarz TTV w szkole?

Przemysław Kossakowski wyrósł na gwiazdę TTV.  Prowadził w tej stacji programy, takie jak: Kossakowski. Być jak…, Kossakowski. Inicjacja,  Kossakowski. Wtajemniczenie i Kossakowski. Nieoczywiste. Dużą nobilitacją było powierzenie mu prowadzenia programu Down the Road. Zespół w trasie. Produkcja  okazała się hitem i przyniosła mu popularność.

Obecnie w Krakowie trwają zdjęcia do polskiej edycji 99. GRA O WSZYSTKO. W nowym show wystąpią osoby znane, które współpracowały ze stacją TTV w ciągu ich prawie 10-letniej działalności. Program polega na wykonywaniu najróżniejszych zadań. Celem jest pokonać konkurencję i przejść do kolejnych etapów. Zdecydowanym atutem będą sprawność, zręczność, determinacja, spryt, a także odrobina szczęścia. Najsłabsi pożegnają się na danym etapie i wrócą do domu. Co ciekawe, produkcja nie przewiduje angażu do roli prowadzącego. Jedną z gwiazd ma być Przemek Kossakowski.

Zanim jednak zobaczymy go w nowym formacie stacji TTV, możemy oglądać kolejny sezon Down The Road.

Jakiś czas temu zrobiło się o Przemysławie głośno, gdyż rozstał się on z Martyną Wojciechowską. Nastąpiło to zaledwie po trzech miesiącach trwania małżeństwa. Kossakowski milczy na temat przyczyn zakończenia związku. Można też wnioskować, że nie radzi on sobie najlepiej z nową sytuacją. W ostatnim czasie internet obiegło niepokojące wideo. Połączył się z fanami na live’a na Facebooku. Tam próbował odpowiadać na ich pytania, co było niemożliwe, choćby ze względu na to, że był mocno pijany. Co więcej, live był prowadzony z… toalety.

Kossakowski jest też aktywny na Instagramie i tam podzielił się zdjęciem ze studiów.

Przemek Kossakowski pokazał jak studiuje

Przemek Kossakowski po ostatnich zawirowaniach w życiu osobistym, postanowił rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Były partner Martyny Wojciechowskiej wyznał jakiś czas na Instagramie, że ponownie będzie studentem, a konkretnie słuchaczem. Po wielu latach spędzonych przed kamerą postanowił powrócić do korzeni. Choć wiele lat temu ukończył już studia na Wydziale Wychowania Artystycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie, będzie kontynuował naukę.

Niespodziewanie, jego życie odmienił wspomniany program Down the road. Zespół w trasie, gdzie Przemek Kossakowski wraz z sześciorgiem osób z zespołem Downa wyrusza w podróż ich życia po różnych krajach Europy. Pod wpływem tego impulsu mężczyzna postanowił wybrać się na kolejne studia – został słuchaczem Akademii Pedagogiki Specjalnej. Zdjęciem z zajęć podzielił się na Instagramie.

Kolejny dzień doświadczania nowego. Akademia Pedagogiki Specjalnej, zajęcia z malarstwa. Moja pierwsza martwa natura od dwudziestu lat… – napisał.

Internauci są pod wrażeniem pracy Przemka. Piszą także, że widać, że nowe wyzwanie sprawia mu satysfakcje i ponownie widać uśmiech w jego oczach.


Przemek Kossakowski na studiach

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×