Szukaj

O mały włos nie usłyszelibyśmy o Kossakowskim. Przyznał się, że jedna zła decyzja mogła zmienić jego życie

Przemek Kossakowski - 8 lat z TTV

Przemek Kossakowski - 8 lat z TTV

Przemek Kossakowski dzięki swoim programom emitowanym na antenie TTV stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w kraju. Ma ekscytującą, czasem niebezpieczną, ale bardzo satysfakcjonującą pracę. Wyznał jednak, że niewiele brakowało, a wybrałby zupełnie inną drogę. Co napisał?

Przemek Kossakowski podróżuje, odkrywa, testuje, eksperymentuje, a swoimi przygodami chętnie dzieli się z widzami w programach emitowanych na antenie TTV. O tym, jak ciężka i ryzykowna jest jego praca nawet nie ma co mówić. Jest jednak odpowiednim człowiekiem, na właściwym miejscu. A tak mało brakowało, a byśmy o nim w ogóle nie usłyszeli. Jedna zła decyzja mogła całkowicie zmienić jego życie.

Przemek Kossakowski w podziękowaniach za 8 lat z TTV. Co powiedział?

Okazuje się, że Przemek Kossakowski wcale nie był pewien, czy podjąć współpracę z TTV, a teraz już 8 lat współpracuje, i to owocnie, z telewizją. Dziennikarz w obszernym poście na Instagramie podziękował ludziom i programowi, dzięki którym jest w obecnym miejscu swojego życia.  Pod koniec wpisu, zapowiedział też, że zbliża się nowy projekt.

Osiem lat temu rozpoczął działalność zakład pracy, który zaoferował mi zatrudnienie. Konkretnie zatrudnienie zaproponowała mi moja dzisiejsza szefowa Lidka Kazen, co moim zdaniem, już wtedy dowodziło ponad wszelką wątpliwość, że jest człowiekiem ze skłonnościami do podejmowania ryzykownych i trudnych do zrozumienia decyzji. Ja w pierwszej chwili wahałem się. Nie będę tutaj przytaczał powodów moich rozterek, gdyż z perspektywy czasu są one dla mnie absurdalne w najgorszym guście i żenuje mnie samo ich wspominanie. Dziś myślę, że to był jeden z krytycznych momentów w moim życiu.

Gdybym sobie TTV, pisząc kolokwialnie odpuścił, byłby żałosnym idiotą, fortunnie jednak TTV sobie nie odpuściłem i dzięki temu jestem idiotą szczęśliwym. Przez te osiem lat moje życie zmieniło się w sposób trudny do opisania i niemożliwy do przewidzenia. Czasami mam wrażenie że to jakaś iluzja, albo co gorsza spisek, bo takie rzeczy się same z siebie nie zdarzają. To po prostu jest statystycznie niemożliwe. Ale się zdarzyło i ja za to chciałem wszystkim ludziom którzy tworzyli i tworzą TTV podziękować. Myślę że zrobiliśmy kawał dobrej roboty. A teraz, odpalmy w końcu ten nowy projekt!!! – napisał dziennikarz.

View this post on Instagram

Osiem lat temu rozpoczął działalność zakład pracy, który zaoferował mi zatrudnienie. Konkretnie zatrudnienie zaproponowała mi moja dzisiejsza szefowa Lidka Kazen, co moim zdaniem,
już wtedy dowodziło ponad wszelką wątpliwość, że jest człowiekiem ze skłonnościami do podejmowania ryzykownych i trudnych do zrozumienia decyzji.
Ja w pierwszej chwili wahałem się. Nie będę tutaj przytaczał powodów moich rozterek, gdyż z perspektywy czasu są one dla mnie absurdalne w najgorszym guście i żenuje mnie samo ich wspominanie. Dziś myślę że to był jeden z krytycznych momentów w moim życiu. Gdybym sobie TTV
pisząc kolokwialnie odpuścił, byłby żałosnym idiotą, fortunnie jednak TTV sobie nie odpuściłem i dzięki temu jestem idiotą szczęśliwym. Przez te osiem lat moje życie zmieniło się w sposób trudny do opisania i niemożliwy do przewidzenia. Czasami mam wrażenie że to jakaś iluzja, albo co gorsza spisek, bo takie rzeczy się same z siebie nie zdarzają. To po prostu jest statystycznie niemożliwe.
Ale się zdarzyło i ja za to chciałem wszystkim ludziom którzy tworzyli i tworzą TTV podziękować. Myślę że zrobiliśmy kawał dobrej roboty.
A teraz, odpalmy w końcu ten nowy projekt!!!

A post shared by Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) on

Prywatnie Przemek jest w związku z Martyną Wojciechowskią. Możemy śmiało się pokusić o twierdzenie, że gdyby nie praca w TTV, ta para mogłaby się nigdy nie poznać. Nie trzeba być specem od związków, by zorientować się, że tych dwoje połączyła pasja.

Gratulujemy Przemkowi dobrej decyzji sprzed 8 lat i już nie możemy się doczekać nowego projektu.

Zobacz: Martyna Wojciechowska zerwała zaręczyny! W ostatniej chwili zrezygnowała ze ślubu


Przemek Kossakowski - 8 lat współpracy z TTV

Przemek Kossakowski - 8 lat współpracy z TTV

Przemek Kossakowski i Marysia - święta 2019

Przemek Kossakowski i Marysia - święta 2019

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×