Nowy post Przemka Kossakowskiego spowodował niemałe poruszenie. Internauci niepokoili się jego wyglądem po rozwodzie, więc on zrobił TO

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski kilka dni temu zaniepokoił swoich fanów wyglądem. Na fali publikacji na ten temat postanowił zadbać o siebie. Jak wygląda po metamorfozie?

Przemysław Kossakowski kilka lat temu związał się ze znaną dziennikarką Martyną Wojciechowską. Ich relacja, a potem zaręczyny i dyskretny ślub, były wydarzeniami komentowanymi przez wszystkie media. Wydawali się być parą idealną, ale ich relacja nie przetrwała. Podróżniczka oświadczyła, że to nie ona podjęła decyzję o zakończeniu relacji.

Podjęłam, jak sądziłam, najlepszą z możliwych i zamierzałam w niej wytrwać. Bo chodziło także o stabilizację dla mojej córki, którą wychowuję sama po śmierci jej taty, a odpowiedzialność i dane słowo są i zawsze pozostaną dla mnie wartościami nadrzędnymi. To nie ja zmieniłam zdanie, byłam bardzo zaskoczona, ale nie mam na to wpływu. Nie chcę jednak, żeby ta historia przylgnęła do mnie jak łatka.

26 lipca miała miejsce rozprawa rozwodowa, na której zadecydowano o zakończeniu małżeństwa z orzeczeniem winy Kossakowskiego.

Zapadł już wyrok i to z orzeczeniem o winie. Martynie udało się ponoć udowodnić w sądzie, że całkowitą winę za rozpad małżeństwa ponosi jej były mąż. Wyrok jest nieprawomocny, możliwe więc, że Kossakowski zechce się od niego odwołać – przekazał informator Pudelka.

Martyna postanowiła zrobić sobie przerwę od telewizji i tej jesieni nie zobaczymy jej najsłynniejszego programu Kobieta na krańcu świata. Kossakowski zajął się z kolei pracą w założonym przez siebie ośrodku terapeutycznym dla osób niepełnosprawnych.

Ruszył także w podróż. Obecnie przebywa na Bałkanach. To zdjęcie z Albanii mocno zaniepokoiło jego fanów. Pozował wyraźnie szczuplejszy i z mocno zapuszczoną brodą, w której dało się dostrzec siwe pasma. Po fali publikacji na ten temat postanowił odpowiedzieć.

Przemek Kossakowski poddał się metamorfozie. Jak teraz wygląda?

Przemek Kossakowski odpowiedział postem. Pokazał zdjęcie przed wizytą u albańskiego barbera, a potem pochwalił się efektami. Nie zabrało też opowieści o tym, co się działo podczas zabiegów.

Ponieważ kilka dni temu stan mojego wyglądu, stał się zarzewiem, jednodniowej, ogólnonarodowej debaty tabloidowej, postanowiłem poddać się niezbędnym korektom.

Nie wiem dlaczego zdecydowałem się na ten właśnie, świadczący usługi barberskie, zakład. Możliwe, że moją uwagę zwrócił tym, że niczym się nie wyróżniał, oraz że sąsiadował ze sklepem mięsnym […] – zaczął obszerny wpis.

Fani Kossakowskiego z wielkim entuzjazmem zareagowali na zmiany w wyglądzie idola, ale także docenili opowieść.


Przemek Kossakowski u albańskiego barbera

Przemek Kossakowski u albańskiego barbera

Przemek Kossakowski u albańskiego barbera

Przemek Kossakowski u albańskiego barbera

Przemek Kossakowski u albańskiego barbera

Przemek Kossakowski u albańskiego barbera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×