Dlaczego Przemek Kossakowski po rozwodzie z Martyną Wojciechowską zniknął z TVN? Jest oficjalny komentarz. Oto powód

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski ujawnił powód, dla którego nie pojawia się już na ekranach telewizorów. Co powiedział przyjaciel dziennikarza?

Przemek Kossakowski to jedna z najciekawszych i najbarwniejszych postaci w polskiej telewizji. Popularność zdobył dzięki takim program jak Down the Road, Projekt Cupid, Kossakowski. Być jak… , czy Kossakowski. Inicjacja. Mimo że wszystkie produkcje cieszyły się ogromną popularnością, to dziennikarz zdecydował się zwiesić współpracę ze stacją. W swoim wpisie na Instagramie zdradził, że żegna się z telewizją z dwóch powodów.

Po pierwsze, od dłuższego czasu pracuje nad projektem, który już wkrótce będzie wymagał ode mnie pełnej uważności. Po drugie, myślę że po dekadzie pracy w mediach, uczciwym będzie zastanowić się czy nadal mam coś ciekawego do powiedzenia i czy w ogóle nadal chcę to robić – napisał.

Teraz wyszedł na jaw kolejny powód zawieszenia kariery w telewizji.

To dlatego Przemek Kossakowski nie pracuje już w telewizji

Na Instagramie Przemka Kossakowskiego pojawił się post, w którym przytoczył rozmowę ze swoim przyjacielem. To właśnie on ujawnił powód, dla którego już nie widzimy dziennikarza na ekranach.

Siedziałem z Przemasem przy kominku i piliśmy herbatę z metalowych kubków. Milczeliśmy posępnie, gdyż kiedy mężczyźni wpatrują się w ogień, a ogień wpatruje się w nich, słowa tracą znaczenie, do głosu dochodzi wewnętrzny wojownik, którego należy wysłuchać. Nie mniej nie można milczeć w nieskończoność i tak po mniej więcej dwudziestu minutach komunikacji z wewnętrznym wojownikiem Przemek spojrzał na mnie, a był w jego wzroku jakiś rodzaj pogodnej melancholii – zaczął.

I zacytował rozmowę:

Je ciebie rozumiem – powiedział

Co masz na myśli? – zapytałem

Wiesz – On na to – ja rozumiem… – po czym wypił dystyngowany łyk, zapatrzył w ogień i zamilkł.

Następie kontynuował historię:

Chwilę to trwało a kiedy już straciłem nadzieję, że powie cokolwiek więcej, westchnął – pracowałeś sobie w tej telewizji, robiłeś te swoje programy i tak dalej, no ale teraz – spojrzał na mnie z pogodnym współczuciem – teraz jesteś już stary i musisz odpocząć.

I zakończył post słowami:

Chyba nie muszę państwu tłumaczyć do czego służy element scenografii zwany kurtyną…

Nie ma żadnych wątpliwości, że to najbardziej logiczne wyjaśnienie, dlaczego Kossakowski opuścił telewizję spośród tych, które pojawiły się w mediach… Przemek, publikując rozmowę, po raz kolejny udowodnił, że ma do siebie ogromny dystans. I co wy na to?


Przemek Kossakowski podczas rozmowy z przyjacielem

Przemek Kossakowski podczas rozmowy z przyjacielem

Przemek Kossakowski podczas rozmowy z przyjacielem

Przemek Kossakowski podczas rozmowy z przyjacielem

Przemek Kossakowski ogłasza, że jest szczęśliwy

Przemek Kossakowski ogłasza, że jest szczęśliwy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×