Kossakowski po rozstaniu z Wojciechowską już stanął na nogi. Pokazał zdjęcie z piękną brunetką i ogłosił: „To coś więcej niż miła odmiana”

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski po rozstaniu z Martyną Wojciechowską jest bardzo aktywny. Realizuje nowe projekty. Ostatnio pokazała zdjęcie z piękną brunetką i ogłosił, że zdarzyło się coś dobrego.

Przemek Kossakowski po rozwodzie z Martyną Wojciechowską zrezygnował z pracy w telewizji i skupił się na innych projektach. Zajmuje się pracą w założonym przez siebie ośrodku terapeutycznym dla osób niepełnosprawnych, a także pisze książki. Właśnie podróżuje po Polsce, żeby promować najnowsze dzieło podczas spotkań autorskich. Podczas jednego z nich przydarzyło mu się coś bardzo miłego. O wszystkim postanowił napisać na Instagramie.

Przemek Kossakowski na zdjęciu z piękną brunetką. Co zdradził?

Na profilu Przemka Kossakowskiego pojawiło się zdjęcie z piękną brunetką. Skutecznie przyciągnęło uwagę obserwatorów dziennikarza, który ogłosił, że spotkało go coś bardzo miłego.

Po spotkaniu ze studentami na Uniwersytecie Łódzkim podeszła do mnie młoda kobieta. Zapytała czy złożę autograf na jej pracy licencjackiej. Nigdy wcześniej nie składałem autografów na pracach licencjackich, potraktowałem to więc jako miłe złamanie powszedniej praktyki, na którą składa się, składanie autografów na serwetkach, biletach, skrawkach papieru oraz rzecz jasna książkach. Kiedy jednak otworzyłem oprawioną w sympatyczny róż prace pojąłem, że to coś więcej niż miła odmiana, pojąłem że właśnie spotyka mnie wyjątkowe wyróżnienie – zaczął wpis.

I dodał:

Tytuł pracy brzmiał: ,, Obraz medialny osób z niepełnosprawnością intelektualną w serialu dokumentalnym Down the Road”. To bardzo satysfakcjonujące być częścią czegoś co odcisnęło się w ludzkiej świadomości dłużej, niż czas do następnej przerwy reklamowej. Dziękuję.

Pod postem nie brakuje komentarzy zachwyconych fanów Przemka. Oni także doceniają misję, jaką wykonał razem z bohaterami Down the road.

 • Przemek docierasz do wielu osób i nas uświadamiasz. Pomagasz osobom, które są zepchnięte i pominięte. Dlatego właśnie chciałbym kolejny program z twoim udziałem. Bez takich ludzi jak ty, jako społeczeństwo byśmy byli negatywnie nastawieni do osób niepełnosprawnych. Robisz kawał dobrej roboty i liczę na kolejne wciągające i emocjonujące programy.
 • Ten program jest genialny, tyle pokazuje….A Pan Panie Przemku ma niesamowite podejście,cierpliwość i wielkie serce. Podziwiam Pana i brawa dla autorki pracy licencjackiej.
 • Chętnie przeczytałabym tę pracę licencjacką. Program Down the Road to fantastyczne przedsięwzięcie! – piszą.

Jesteście fanami programów Kossakowskiego?


Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski ogłasza, że jest szczęśliwy

Przemek Kossakowski ogłasza, że jest szczęśliwy

Przemek Kossakowski popełnił błąd

Przemek Kossakowski popełnił błąd

Komentarze

 • GośćRikiDanuta pisze:

  Super facet robi wiele dobrego

  • Gość pisze:

   Chory facet, w tym. Programie…. po jego opieka dzievj bardzo brzydko zachowywały się seksualnie j dlatego wyr,umili go z programu…wstyd kosa..wstyd .

  • Gość pisze:

   np. co? bo ten program z przed 2 laty na holenderskiej czy belgijskiej licencji wypromował tylko jego, a w podejściu społeczeństwa nie zmienił nic, nie zmienił też kompletnie sytuacji ludzi z ZD

  • Gość pisze:

   Ten program przedstawiał osoby z zespołem Downa wysokofunkcjonujace. Wypromował wizję dość cukierkowa, niewiele mówiąca z czym borykają się rodziny i opiekunowie takich osób. Romantyzowania tych osób nie przysłuży się do tolerancji w społeczeństwie gdy spotkają osobę ZD gorzej funkcjonująca z zachowaniami trudnymi których ten program nie pokazał. Program miał być komercyjny i taki był, z małymi elementami problematyki ZD. Coś tam oswoił z delikatnych problemów. Cóż pokazanie realiów i poważnych problemów nie nadawałoby się do programu komercyjnego.

 • Gość pisze:

  Nie osądzajmy nikogo. Nie znamy prawdy. Uwielbiam Martyne ale tez i Przemka. Tylko Oni znają prawdę.Życzę każdemu z nich wszystkiego najlepszego

 • Gość pisze:

  Proponuję przeczytać artykuł,a potem komentować.

 • Misia pisze:

  Podzielam opinię, osoba pisząca jako gość- szurnięta na maksa

 • Gość Majka pisze:

  Ten program był super! Oglądałam go z dużym zainteresowaniem.Przydałaby się kontynuacja.

  • Gość pisze:

   Pierwsza edycja była bardzo dobra ale trzecią oglądało się już bardzo ciężko, wszystko było na siłę, ten format się skończył

  • Gość pisze:

   Nudy kisKowskim..były w tym programie boczenia, wywalono go.k taki powinien. Mieć wstęp yo tv

  • Gośćlunia pisze:

   Program Super…ale życie idzie swoją drogą…jako osoba uzależniona nigdy nie stworzy stałego związku…będzie krzywdził partnerki..

 • Gość k.k pisze:

  Nie rozumiem go!

  • Gość pisze:

   Nie akceptuję tego faceta, bo jego wierzganie przed kamerami ma niewiele z meskoscią. Potem dał dowód zostawiając zonę. Szukaj wiatru w polu…

  • Gutek pisze:

   To nie facet tylko pajac

  • Gość pisze:

   Karma powróci…wykorzystał dobro Martyny iiii… dno.

  • Gość pisze:

   A może wszystko wiedząca Martyna była nie do życia? Ona. Apewno nie jest bez winy! Uważam ze pokazał klasę nie wypowiadając się publicznie i nie prał brudów przed wszystkimi! Jakby był szczęśliwy to napewno by nie uciekł!

  • Gość pisze:

   Zastanawia mnie tylko, że jeśli nie był szczęśliwy to po co wziął ten ślub? Świadomy, odpowiedzialny człowiek nie robi takich rzeczy, rezygnuje przed, zwłaszcza jeśli partnerka ma dziecko. Trzy miesiące to żałośnie krótko, normalnie walczy się o związek, próbuje naprawiać, a on spier… jak złodziej z własnego domu. Dla mnie wygląda to tak jakby wszystko to sobie zaplanował i zrobił to specjalnie tylko po to żeby ją upokorzyć i zabawić się jej kosztem. Całą tą sytuacją udowodnił, że ten ciepły, empatyczny wizerunek był wykreowany tylko na potrzeby programu i w tym momencie jest już kompletnie niewiarygodny

 • Gość k.k pisze:

  Wychwala się jego walory a zapomina się że nie potrafił ich okazać wobec tej jedynej poślubionej!

 • Gość pisze:

  Szkoda dziewczyny dla takiego niezrównoważonego faceta widsć że szurnięty na maxa

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×