Szukaj

Kossakowski wyznał, że jest szczęściarzem. Dowodem jest nowe zdjęcie z Martyną. Zrobiło się romantycznie

Przemek Kossakowski pokazał romantyczne zdjęcie ze spaceru z Martyną Wojciechowską. Przy okazji zdobył się na piękne wyznanie. Jak on ją musi kochać…
Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska

W tym roku Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski świętują drugą rocznicę swojego związku. Przez ten czas zdążyli nawiązać bardzo bliską więź, o której chętnie opowiadają w wywiadach. Ze słów podróżnika wiemy, jak bardzo jest wdzięczny swojej ukochanej za wyciągnięcie go z emocjonalnego dołka.

Uspokoiła mnie. Tu chodzi o coś poza tym, co pokazujemy innym, o to, co dzieje się w naszym wnętrzu, a do czego często nie chcemy się przyznać – mówił podróżnik w rozmowie z dwutygodnikiem SHOW.

Historia pary wydaje się nieprawdopodobna. Przemek Kossakowski jest wykształcenia nauczycielem plastyki, który przez jakiś czas żył na wsi, bez pracy i bez pieniędzy. Minęły lata, aż nagle pojawiła się szansa na odbicie od dna.

Moja dawna znajoma, Lidka Kazen, została szefową stacji TTV. Szukała pomysłów na programy, kreatywnych ludzi. Zapadłem jej w pamięć, jako luzak, świr, ale też ktoś, kto ma otwarta głowę. Zaproponowała więc, żebym wpadł do telewizji. No i wpadłem. (…) Napisałem projekt i wysłałem do TTV. I tak zostałem dokumentalistą – mówił Przemek w rozmowie z Twoim Stylem.

Teraz jest podróżnikiem, a publiczność zna go z takich programów jak: Inicjacja, Wtajemniczenia, Szósty zmysł i Być jak…

Kiedy Przemek Kossakowski poznał Martynę Wojciechowską?

Wszystko zaczęło się od programu Dzień Dobry TVN, a właściwie od burzliwego SMS-a, jakiego kilka tygodni później napisała do Przemka Martyna:

Wiadomość była pełna pasji i prawdziwego gniewu. Okazało się, że [Martyna] przypadkowo natknęła się na mój program, w którym jadłem zupę z płetwy rekina. Zarzuciła mi skrają nieodpowiedzialność. Branie udziału w nagannych praktykach dewastujących ekosystem. Ten SMS mnie zachwycił. Postanowiłem udowodnić jej, że zjadanie zagrożonych gatunków to najmniejsza z moich wad. Ten proces trwa do dzisiaj… – opowiadał Przemek w wywiadzie.

Od niedawna krążą plotki, że para zaręczyła się w sierpniu, podczas wyjazdu do Amsterdamu i planuje ślub w 2021 roku. To jednak tylko pogłoski, pewne jest natomiast, że podczas ostatniego spaceru po lesie Przemek Kossakowski wyznał miłość Martynie Wojciechowskiej.

Jestem szczęściarzem… – napisał pod zdjęciem na Instagramie.

View this post on Instagram

Jestem szczęściarzem…

A post shared by Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) on

Co na to internauci?

  • Super się dobraliście!
  • Najbardziej interesująca para.
  • Przykład na to, że dwoje niesamowitych ludzi musi kiedyś się spotkać.
  • Oj tak – oczy nie kłamią – pisali fani.

Martynie i Przemkowi życzymy szczęścia.


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×