Przemek Kossakowski przeszedł metamorfozę. Martyna Wojciechowska aż go nie poznała: „Toż to inny facet”

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska

Przemek Kossakowski żartuje, że sam siebie nie rozpoznaje w nowym wizerunku. A Martyna Wojciechowska dodaje, że to nie jej "Koska". Rzeczywiście różnica jest spora.

W tym roku Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski świętują drugą rocznicę swojego związku. Przez ten czas zdążyli nawiązać bardzo bliską więź, o której chętnie opowiadają w wywiadach. Ze słów podróżnika wiemy, jak bardzo jest wdzięczny swojej ukochanej za wyciągnięcie go z emocjonalnego dołka.

Uspokoiła mnie. Tu chodzi o coś poza tym, co pokazujemy innym, o to, co dzieje się w naszym wnętrzu, a do czego często nie chcemy się przyznać – mówił podróżnik w rozmowie z dwutygodnikiem SHOW.

Martyna odpowiada nie tylko za jego metamorfozę duchową, ale także zewnętrzną. Wojciechowska regularnie rozpieszcza swojego Przemka prezentami w postaci nowych elementów garderoby. Kossakowski nie wstydzi się tego, że to partnerka wybiera dla niego ubrania w sklepie.

Przemek Kossakowski zgolił brodę

Podróżnik udostępnił na Instagramie fotkę na tle półki z książkami. W poście napisał o panującej epidemii i zachęcił swoich fanów do obejrzenia programu cyklicznego Kasi Bosackiej na temat koronawirusa.

Myślę, że wszyscy jesteśmy powoli zmęczeni tym całym informacyjnym chaosem dotyczącym koronawirusa. Telewizja TTV postanowiła wyjść naprzeciw tym rozterkom i tak, dziś o godzinie 18.05, zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu ,,DeFacto Bosacka. Raport”. W programie tym Kasia Bosacka dokona niezbędnej informacyjnej syntezy, w wyniku której powinniśmy uzyskać klarowny ogląd sytuacji w której utknęliśmy. Program będzie emitowany każdego dnia powszedniego, czyli codziennie, za wyjątkiem sobót i niedziel.

Jednak ani książki, ani koronawirus, ani program Kasi Bosackiej nie zainteresowały fanów tak bardzo, jak nowy wizerunek podróżnika. Na zdjęciu Kossakowski jest bez brody! Przemek prawdopodobnie przypuszczał, że jego nowe oblicze może zaskoczyć internautów, więc pod zdjęciem sam zażartował.

PS. Nie wiem, kto jest na opublikowanym zdjęciu, ale ma na sobie moją koszulę – napisał podróżnik.

View this post on Instagram

Myślę, że wszyscy jesteśmy powoli zmęczeni tym całym informacyjnym chaosem dotyczącym koronawirusa. Każdy z nas powoli staje się w tej dziedzinie ekspertem z tym, że nie do końca wiadomo czy to czego jesteśmy w swojej eksperckości pewni, jest też przy okazji prawdą. A było by miło w tym temacie nie popełniać błędów, prawda? Telewizja TTV postanowiła wyjść naprzeciw tym rozterkom i tak, dziś o godzinie 18.05, zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu ,,DeFacto Bosacka. Raport”. W programie tym Kasia Bosacka dokona niezbędnej informacyjnej syntezy, w wyniku której powinniśmy uzyskać klarowny ogląd sytuacji w której utknęliśmy. Będzie więc dawka wiedzy czym tak naprawdę jest koronawirus. Czego unikać a które zagrożenia są nie warte uwagi. Zaproszeni eksperci powiedzą nam co warto kupować na zapas i dlaczego nie jest to papier toaletowy. Wszystko to podane w zgrabnej nie zamęczającej człowieka formie, którą nawet ja jestem w stanie zrozumieć. Program będzie emitowany każdego dnia powszedniego, czyli codziennie, za wyjątkiem sobót i niedziel. DeFacto Bosacka. Raport. Już dziś. Godzina 18.05. Telewizja TTV. Polecam Ps. Nie wiem kto jest na opublikowanym zdjęciu ale ma na sobie moją koszulę.

A post shared by Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) on

A co na to fani?

  • Daniel Craig totalnie
  • Mam wrażenie że gdzieś widziałam faceta
  • Omg! Jednak co broda to broda
  • Ale jak to? A gdzie broda? – pisali fani.

Fotkę skomentowała także jego partnerka:

Toż to inny facet, a nie mój Koska – napisała Martyna Wojciechowska.

A wam jak się podoba Przemek Kossakowski bez brody?


Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski – święta Bożego Narodzenia 2019

Przemek Kossakowski – święta Bożego Narodzenia 2019

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×