Szukaj

Oscary 2018: Po latach dojdzie do konfrontacji Angeliny Jolie z Jennifer Aniston?! Szykuje się pikantne spotkanie twarzą w twarz!

Angelina Jolie i Jennifer Aniston

Angelina Jolie i Jennifer Aniston

Angelina Jolie i Jennifer Aniston chcą spotkać się na Oscarach 2018

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na największe filmowe wydarzenie roku – galę wręczenia Oscarów. Nie tylko z ciekawości, kto tym razem zgarnie statuetkę dla najlepszej aktorki czy najlepszego scenariusza. Oscary, oprócz swojej renomy, są znane również ze skandali, które nań mają miejsce. A ten rok zapowiada się wyjątkowo gorąco przez obecność dwóch byłych już partnerek Brada Pitta – Angeliny Jolie i Jennifer Aniston. Podobno aktorki postanowiły unikać się na wydarzeniach, w których obie biorą udział. Czyżby wyznaczyły swoje terytoria?

Jolie i Aniston nie mają najmniejszej ochoty na konfrontację, jednak jak podaje źródło magazynu OK!, nie zamierzają przemykać po galach w cieniu. Prawda jest taka, że ich spotkanie twarzą w twarz jest nieuniknione i dojdzie do niego prędzej czy później. Nieważne jak usilnie obie panie będą starać się unikać, w końcu przyjdzie im się zmierzyć z krzyżującym spojrzeniem drugiej. Czy dojdzie do tego właśnie na Oscarach?

Angelina Jolie podobno unika czytania plotek o innych gwiazdach, jednak informacja o rozstaniu Jennifer Aniston z mężem Justinem Theroux musiała do niej finalnie trafić. Od tygodni krążą plotki, jakoby aktorka Przyjaciół chciała wrócić do swojego byłego męża – Brada Pitta, z którym obecnie Jolie jest w separacji. Media dodatkowo podgrzewają atmosferę kolejnymi doniesieniami. Laureatka Oscara podobno nie była zaskoczona rozstaniem pary.

Czyżby już wcześniej podejrzewała, że uczucia męża do byłej partnerki całkowicie nie wygasły?

Zobacz: Gorzej być nie może! Angelina Jolie i Justin Theroux połączą siły przeciwko Jennifer Aniston!

Zobacz: Justin Theroux przerwał milczenie po ogłoszeniu separacji z Jennifer Aniston! Zalany łzami aktor wzruszył internautów

Zobacz: Wielki triumf Angeliny Jolie! Rozstanie Jennifer Aniston i Justina Theroux skomentowała z wielką satysfakcją


Dakota Johnson, Angelina Jolie, JEnnifer Aniston, Złote Globy 2018

Dakota Johnson, Angelina Jolie, Jennifer Aniston, Złote Globy 2018

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 2004

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 2004

Jennifer Aniston i Brad Pitt po ślubie

Jennifer Aniston i Brad Pitt po ślubie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×