Prokuratura po raz kolejny bierze pod lupę zachowanie Daniela Martyniuka. Tych przewinień nie puszczą mu płazem

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk po raz kolejny odpowie przed sądem za swojej przewinienia? Tym razem prokuratura zwróciła uwagę na zamieszczone przez niego wpisy, w których obrażał sędzię. Jakie sankcje mu grożą?

Daniel Martyniuk jest jedynym synem Zenka Martniuka Danuty Martyniuk. 32-latek w przeciwieństwie do swojego ojca, zasłynął w show-biznesie za sprawą licznych skandali, w których wziął udział. Tabloidy zaczęły rozpisywać się na jego temat w momencie, w którym zdecydował się rozstać z żoną. Nieco później uwagę mediów przykuł jego hulaszczy tryb życia. Krótko po tym, jak trafił przed oblicze sądu, fani muzyka sądzili, że jego syn wrócił na dobre tory. Potwierdzały to również słowa Zenka, który przyznał, że Daniel znalazł pracę i coraz lepiej sobie radzi.

Daniel naprawdę się ogarnął. Praca na morzu rzeczywiście go cieszy. W końcu robi to, co kocha i nie narzeka, że jest ciężko. Z pierwszego rejsu wrócił zadowolony i wyciszony. Trochę odpoczął i wyruszył w kolejny.

Z podanych przez niego informacji wynikało, że zamiast spędzać czas na imprezach, zdecydował się wrócić do sportu. Odstawił również szkodliwe używki, jednak nie na długo. Kilka tygodni temu wrzucił do sieci zdjęcie, na którym pozował z drinkiem w dłoni. Wszystko wskazuje na to, że była to zapowiedź kolejnych problemów, jakie na siebie ściągnął.

Daniel Martyniuk odpowie za wulgarne wpisy na temat sędzi?

Lawinę przykrych wydarzeń rozpoczęło ogłoszenie wyroku za wielokrotne łamanie zakazu prowadzenia pojazdów. Orzekająca w tej sprawie sędzia Marzanna Chojnowska z Sądu Okręgowego w Białymstoku zdecydowała się podtrzymać wcześniejszy wyrok. Swoją decyzję argumentowała tym, że w jej ocenie jest on „sprawiedliwy” i „uczciwy”, a kara musi być dotkliwa.

Daniel nie pozostawił tej wypowiedzi bez własnego komentarze. Niedługo po tym, jak rozprawa dobiegła końca, zamieścił w sieci wpis, w którym znieważył sędzię. Nie przebierał w środkach.

Z pozdrowieniami dla tych co myślą ze sterują prawem a tak na prawdę są niczym i brakuje im w życiu chłopa wydajac niesprawiedliwy wyrok który prawdopodobnie zostal wydany przez czysta niechęć do drugiego człowieka i zazdrość chęci posiadania. 6 lat to cię twój chłop robił i nie zrobił gdyż stwierdził ze takie barachło nie ma uczuć i nawet nie ma co kontynuować. Won pedałówo co się masz za Boga. Pilnuj swojego życia a nie oceniasz innych chamie – napisał.

Jak donosi Fakt, publikacją Martyniuka zainteresowała się już Prokuratura Rejonowa w Białymstoku. Z informacji podanych przez dziennik wynika, że odpowiednie organy z uwagą przeanalizowały treść publikacji oraz zgromadziły materiał dowodowy w sprawie.

Zgromadziliśmy niezbędne dokumenty, ale przekazujemy je Prokuraturze Okręgowej, która zdecyduje która prokuratura zajmie się sprawą – poinformował Fakt prokurator Karol Radziwonowicz.

Za obrażenie funkcjonariusza państwowego Kodeks karny przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku. Jak myślicie, czy Daniel zdecyduje się publicznie przeprosić sędzię, aby załagodzić sytuację?


Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk ma nową pracę

Daniel Martyniuk ma nową pracę

Komentarze

 • Zazdrość pisze:

  Zazdroszczą Zenkowi wiec maja radochę gdy syn odwala numery zawiść zazdrość ponad wszystko,

 • A kurdej szaran już ukarana?? pisze:

  Kurdej szatan wyzywa ludzi od morderców i nic jej nie grozi? Nie będzie ukarana? A ten popisał cis o kobiecie niemiłego nawet nue ma pewności, ze to o niej i już zebrano dokumenty już prokuratura dała rade. Pytań gdzie to równość ? Jeśli jego ukażą a kurdej zostanie bezkarna bo ma Kokezanki pseudo celebrytki to jedt to wysoce niesprawiedliwe!!!

  • Pszczółka Maja pisze:

   A Górniak? Ile jeszcze będzie szkodzić? Mało mamy problemów w związku z pandemią? Dlaczego nikt jej się jeszcze nie dobrał do tyłka? Nie widzą, nie słyszą?

 • Gość pisze:

  Daniel, ja ci współczuję, ktoś powinien ci pomóc. Obawiam się, że w końcu cię posadzą i wtedy stanie się najgorsze. Idz chłopie do lekarza, zrób wszystkie badania i zacznij się leczyć. Musisz sam o siebie zadbać bo inaczej skończysz w kryminale.

  • Gość1 pisze:

   Daj spokój, z nim jest wszystko ok, on ma taki styl bycia, poza tym jest raptusem, najpierw zrobi, a potem pomyśli. Jak go za to wsadzą, to będzie dramat, bo to oznacza że mamy całkowity zakaz wolności słowa, czyli że zmierzamy w stronę Korei, same pochwały i owacje na stojąco, zero krytyki, człowiek będzie bał się odezwać we własnym kraju w sprawach, które dotyczą jego osobiście.

 • Gość pisze:

  Wyraznie widać, że jest nagonka na chłopaka i wszyscy, którzy mogą dowalają jemu ile wlezie, licząc na to że przez coraz dotkliwsze kary zrozumie swój błąd i się zmieni. Nic z tego, on ma problem sam ze sobą i potrzebuje profesjonalnej pomocy, kary jego nie zmienią.

 • Gość pisze:

  Taki live wyraźenie własnej opinii nie ma czego obrazać na syberie takich darmozjadów nawet by nikt nie zabrał szkoda tylko pieniedzy na ku..wy i złodziei ale w polsce ludzie takich wybrali na inteligencje mundurowych sędziów profesorów rumun się śmieje ale taka jest demokracja i to tyle

 • Abc pisze:

  Za kraty , codziennie bo 2 baty i nie wypuszczać. To jest typ który nic nie zrozumie / nigdy . Gdyby to była Rosja to by już jechał pociągiem na Syberię …

  • GośćSindy pisze:

   Jesteś chory na nienawiść do drugiego człowieka, to ciebie powinni zamknąć w zakładzie zamkniętym, patolu!

  • GośćXXX pisze:

   Za co ma iść do paki?! Bo jest wulgarny?! Ogarnij swój chory łeb!!!

 • Gość pisze:

  Tragedia.Dno.Zero kultury.

  • Jeden z was pisze:

   Kretynstwem jest karać człowieka za niewyparzony język. Są różne typy osobowości, jeden jest cichy, drugi wylewny, jeden kryje emocje, drugi mówi co mu slina na język przyniesie. Jeden pierdzi kwiatkami, inny klnie kwieciście. Taki charakter. Sąd ogranicza ludzi w byciu ludźmi. On nikogo nie zabił, nikomu nie odebrał zdrowia, ani nie zgwałcił.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×