TVN ma spory problem! Znany projektant przez przypadek pokazał uczestników nowej edycji „Top Model”

Paweł Węgrzyn wyjawił, kto wystąpi w Top Model

Paweł Węgrzyn wyjawił, kto wystąpi w Top Model

Polski projektant mody niechcący wyjawił, kto weźmie udział w nowym wydaniu programu Top Model. Kogo wskazał przedstawiciel branży modowej?

We wrześniu tego roku TVN wyemituje 11. edycję programu Top ModelPrzez lata format wypromował plejadę gwiazd rodzimego show-biznesu. Szczęśliwcy mogą podziękować jury, w skład którego wchodzą: Joanna KrupaDawid WolińskiKatarzyna Sokołowska i Marcin Tyszka. Jak dotychczas stacja utrzymywała w tajemnicy, kto pojawi się w nowym sezonie.

Rąbka tajemnicy – najprawdopodobniej niechcący – wyjawił projektant Paweł Węgrzyn, który ma za sobą pokaz nowej kolekcji ubrań. Jak wynika z jego wpisu w social mediach, w wydarzeniu wzięli udział uczestnicy kultowego, modowego programu!

Paweł Węgrzyn wyjawił, kto wystąpi w Top Model

Projektant w jednym z postów ze zdjęciem z wydarzenia napisał:

Podczas gali Międzynarodowego Konkursu OFF Fashion odbył się pokaz kolekcji haute couture mojej marki (…). Wśród modelek i modeli na wybiegu można było zobaczyć uczestników tegorocznej edycji programu „Top Model”.

W minioną sobotę podczas Gali Międzynarodowego Konkursu OFF Fashion odbył się pokaz kolekcji Haute couture mojej marki…

Posted by Węgrzyn fashion on Tuesday, July 26, 2022

Fotografię wzięła pod lupę użytkowniczka Tik-Toka. Internautka nagrała specjalny materiał, wskazując w nim, kto dokładnie pojawił się na wybiegu Węgrzyna. Wśród modeli znalazły się m.in. następujące osoby: Borys Barchan, Aleksandra Helis, Adriana Hyzopska, Martyna Kaczmarek, Klaudia Nieścior, Natalia Woś.

Oczywiście nie ma pewności, czy aby na pewno wszyscy wymienieni są uczestnikami show.

@xhdhsjsll

Ups 😫 #polska #foryourpage #poland #topmodel #for #topmodelpolska #foryou #dlaciebie #foryoupage

♬ Oops!…I Did It Again – Britney Spears

Węgrzyn odniósł się do wpadki za pośrednictwem Facebooka, pisząc tam:

Jak widać fani znanego programu Top Model są bardzo czujni i już dziś spekulują kto z imienia i nazwiska może wystąpić w tegorocznej edycji programu. Nie pamiętają jednak o tym, że potencjalni kandydaci do programu mogą być czynnymi zawodowo modelkami i modelami i brać udział w różnych castingach czy pokazach… Tak czy inaczej internet dziś aż wrze bo jedna z blogerek na podstawie moich zdjęć z minionego pokazu „wskazuje” z imienia i nazwiska niektórych z uczestników….Ale czy te przypuszczenia blogerki się sprawdzą czy też nie ???… To zobaczymy dopiero w programie, który będzie emitowany już za parę tygodni… ahhh te plotkarskie spekulacje…

Trudno nie odnieść wrażenia, że projektant celowo podgrzał emocje fanów…

Dajcie znać, czy czekacie na premierę nowych odcinków Top Model.


Paweł Węgrzyn wyjawił gwiazdy Top Model

Paweł Węgrzyn wyjawił gwiazdy Top Model

Paweł Węgrzyn wyjawił gwiazdy Top Model

Paweł Węgrzyn wyjawił gwiazdy Top Model

Paweł Węgrzyn

Paweł Węgrzyn

Komentarze

  • Gość pisze:

    Może Powiedział W Tobie Tajemnicy i Mu Się Mała Wpadka .

  • Gość pisze:

    Zdrowia a kto powiedział źe to przypadek nie ma gł..pich pytań nie ma gł..pich odpowiedzi i nie ma gł..pich przypadków a fotoradary zarobiły mldy więc pomniki dla fotoradarów tak się robi coś dla kraju niestety kak..owe beka..ty tylkó kakała by chciały zreć ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×