Szukaj

Patrycja Wieja wybrała nietypowy fach. Finalistka programu „Projekt Lady” prowadzi zajęcia dla odważnych!

Widzowie stacji TVN z pewnością pamiętają finalistkę pierwszej edycji Projekt Lady. Dziś Patrycja Wieja jest pewną siebie damą i zaprasza na trening!
Patrycja Wieja wybrała nietypowy fach. Finalistka programu "Projekt Lady" prowadzi odważne zajęcia!

Patrycja Wieja wybrała nietypowy fach. Finalistka programu "Projekt Lady" prowadzi odważne zajęcia!

O tym, jak z wulgarnej panienki wyrosła na dumną damę mogliśmy się przekonać w 2016 roku w programie prowadzonym przez Małgorzatę Rozenek. Zwyciężczyni Projektu Lady dziś jest dorosłą kobietą, która doskonale wie, czego chce.

Zobacz: Gwiazdy na pokazie włoskiej bielizny: Anna Popek, Patrycja Wieja, Monika Lewczuk, Anna Samusionek

Wysportowana i pewna siebie Patrycja Wieja prowadzi treningi na trampolinach! To stosunkowo nowa forma ćwiczeń, którą warto wypróbować. Patrycja urzęduje w Bielsku-Białej i to właśnie tam ma okazję prowadzić autorskie zajęcia. Jeśli mieszkacie w okolicy koniecznie ją odwiedźcie!

Trening na trampolinach to przeze wszystkim spalanie kalorii. Oprócz tego poprawiamy koordynację oraz kształtujemy nasze pośladki – powiedziała wysportowana gwiazda.

Jak wyglądają takie zajęcia? Zobacz wideo! To nie lada wyzwanie, ale po takim treningu poziom endorfin sięga zenitu!

Jestem bardzo energiczną i żywiołową osobą. Sport towarzyszył mi od dziecka, później szkoły sportowe. Następnie studia wychowania fizycznego… A skąd trampoliny? Któregoś dnia sama uczestniczyłam właśnie w tych zajęciach. Pomyślałam wtedy, to jest to, co chciałabym robić codziennie! Zrobiłam kurs instruktora, założyłam firmę Project Jump by Patrycja Wieja, trenuje w moim rodzinnym mieście. Temat obronionej pracy magisterskiej dotyczył ćwiczeń na trampolinach, nic nie dzieje się przypadkiem. Kocham swoją prace! – powiedziała Patrycja w rozmowie z Jastrząb Post.

Patrycja kocha sport i trudno tego nie zauważyć. Przypominamy, że była jedną z dzielnych uczestniczek programu Ninja Warrior Polska. Zmierzyła się z najtrudniejszym torem przeszkód w polskiej telewizji i zapowiedziała, że za rok to powtórzy! Trzymamy kciuki i aż mamy ochotę poskakać! 🙂 Też to czujecie?

Sprawdź: Patrycja Wieja z „Projekt Lady” wystrzeliła z nową gorącą sesją! Wielka dama z Radziejowic pokazała nagie pośladki! Ciekawe, co na to mentorki?


Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×