Patrycja Wieja wybrała nietypowy fach. Finalistka programu „Projekt Lady” prowadzi zajęcia dla odważnych!

Patrycja Wieja wybrała nietypowy fach. Finalistka programu

Patrycja Wieja wybrała nietypowy fach. Finalistka programu "Projekt Lady" prowadzi odważne zajęcia!

Widzowie stacji TVN z pewnością pamiętają finalistkę pierwszej edycji Projekt Lady. Dziś Patrycja Wieja jest pewną siebie damą i zaprasza na trening!

O tym, jak z wulgarnej panienki wyrosła na dumną damę mogliśmy się przekonać w 2016 roku w programie prowadzonym przez Małgorzatę Rozenek. Zwyciężczyni Projektu Lady dziś jest dorosłą kobietą, która doskonale wie, czego chce.

Zobacz: Gwiazdy na pokazie włoskiej bielizny: Anna Popek, Patrycja Wieja, Monika Lewczuk, Anna Samusionek

Wysportowana i pewna siebie Patrycja Wieja prowadzi treningi na trampolinach! To stosunkowo nowa forma ćwiczeń, którą warto wypróbować. Patrycja urzęduje w Bielsku-Białej i to właśnie tam ma okazję prowadzić autorskie zajęcia. Jeśli mieszkacie w okolicy koniecznie ją odwiedźcie!

Trening na trampolinach to przeze wszystkim spalanie kalorii. Oprócz tego poprawiamy koordynację oraz kształtujemy nasze pośladki – powiedziała wysportowana gwiazda.

Jak wyglądają takie zajęcia? Zobacz wideo! To nie lada wyzwanie, ale po takim treningu poziom endorfin sięga zenitu!

Jestem bardzo energiczną i żywiołową osobą. Sport towarzyszył mi od dziecka, później szkoły sportowe. Następnie studia wychowania fizycznego… A skąd trampoliny? Któregoś dnia sama uczestniczyłam właśnie w tych zajęciach. Pomyślałam wtedy, to jest to, co chciałabym robić codziennie! Zrobiłam kurs instruktora, założyłam firmę Project Jump by Patrycja Wieja, trenuje w moim rodzinnym mieście. Temat obronionej pracy magisterskiej dotyczył ćwiczeń na trampolinach, nic nie dzieje się przypadkiem. Kocham swoją prace! – powiedziała Patrycja w rozmowie z Jastrząb Post.

Patrycja kocha sport i trudno tego nie zauważyć. Przypominamy, że była jedną z dzielnych uczestniczek programu Ninja Warrior Polska. Zmierzyła się z najtrudniejszym torem przeszkód w polskiej telewizji i zapowiedziała, że za rok to powtórzy! Trzymamy kciuki i aż mamy ochotę poskakać! 🙂 Też to czujecie?

Sprawdź: Patrycja Wieja z „Projekt Lady” wystrzeliła z nową gorącą sesją! Wielka dama z Radziejowic pokazała nagie pośladki! Ciekawe, co na to mentorki?


Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×