Złe wieści dla Małgorzaty Rozenek. Władze TVN podjęły decyzję. Już nie zobaczymy jej w roli prowadzącej

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek nie ucieszy się z najnowszych doniesień. Już nie zobaczymy jej w roli gospodyni popularnego programu.

Małgorzata Rozenek od wielu już lat jest jedną z gwiazd TVN. Zaczęła jako Perfekcyjna pani domu, a potem była gospodynią Projekt Lady. Nigdy jednak nie ukrywała, że jej wielkim marzeniem jest prowadzenie Dzień Dobry TVN. Długo walczyła, by otrzymać tę posadę. Edward Miszczak jeszcze w ubiegłym roku nie widział jej w tej roli.

Nie słyszałem o tym pomyśle, no ale każdy ma jakieś wizje siebie. Teraz najbardziej zajmuje mnie organizowanie koncertu dla Ukrainy – wyznał w marcu 2022 roku w rozmowie z Faktem.

Małgorzata jednak dopięła swego i pod koniec sierpnia ubiegłego roku znalazła się wśród prowadzących śniadaniówkę. Swój debiut w programie na żywo oceniła dość krytycznie. Przypomnijmy, co powiedziała Jastrząb Post po pierwszym dniu na planie:

Obawiałam się takich prostych pomyłek. Że pomylę czyjeś imię, albo z wrażenia przejęzyczę się, co wybije mnie z rytmu. Redakcja „Dzień Dobry TVN”, wszyscy wydawcy, producenci prowadzili nas za rękę. My tych prób mieliśmy ileś, więc czuliśmy się zaopiekowani. Wiedziałam, że jest małe prawdopodobieństwo, że nawalimy. Mam jednak kilka uwag do siebie, ale tyle programów przed nami, że będzie kiedy to poprawiać.

Obecnie już się zadomowiła i czuje się bardzo swobodnie. Razem z Krzysztofem Skórzyńskim regularnie wita widzów o poranku.

Kilka dni temu w rozmowie z naszą reporterką wszelkie wątpliwości co do zatrudnienia Rozenek w DDTVN rozwiał były dyrektor programowy stacji Edward Miszczak.

Małgosia Rozenek jest bardzo lubianą przeze mnie gwiazdą, ale nie ja ją obsadzałem w tej roli.

Teraz okazuje się, że program, dzięki któremu Rozenek rozwinęła karierę, czyli Projekt Lady, nie wróci już na anteny TVN. Te wieści zapewne jej nie ucieszą.

Projekt Lady nie wróci na anteny TVN

Projekt Lady po raz pierwszy został wyemitowany 27 czerwca 2016 roku. Reality show oparte jest na brytyjskim formacie Ladette to Lady. Jak dotąd format doczekał się 6. edycji, z czego pięć pierwszych emitowano w głównym paśmie stacji, a ostatnia została przeniesiona na antenę TVN7. Gospodynią wszystkich edycji była Małgorzata Rozenek, a dobro uczestniczek bardzo leżało jej na sercu.

Niestety najnowsze doniesienia nie są najlepsze. Raczej nie ma szans, że ponownie zobaczymy przemiany nieznośnych panienek w damy.

Już w 2022 r. na żadnym kanale TVN widzowie nie mogli obejrzeć nowej edycji programu „Projekt Lady”. Na razie nie ma też planów jego wznowienia. Według Nielsen Media szósty sezon, nadany jesienią 2021 roku, śledziło w Siódemce średnio 353 tys. widzów, piątą serię, jesienią 2020 w TVN — średnio 788 tys., czwartą (wiosna i lato 2019) — 1,29 mln, trzecią (wiosna i lato 2018) — 1,56 mln, drugą (lato 2017) — 1,47 mln, a pierwszą (lato 2016) — 1,93 mln – podaje Plejada.

To nie są dobre wieści dla Małgorzaty Rozenek. Ciekawe, czy wiedziała o takiej decyzji władz stacji.


Irena Kamińska-Radomska, Tatiana Mindewicz-Puacz, Małgorzata Rozenek - finał Projekt Lady 6

Irena Kamińska-Radomska, Tatiana Mindewicz-Puacz, Małgorzata Rozenek - finał Projekt Lady 6

Małgorzata Rozenek - finał Projekt Lady 6

Małgorzata Rozenek - finał Projekt Lady 6

Małgorzata Rozenek na planie Projekt Lady

Małgorzata Rozenek na planie Projekt Lady

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×