Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna para już się nie ukrywa!
Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna para już się nie ukrywa!

Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna...

Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć
To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie...

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna Sussex była w centrum uwagi! To zasługa jej obłędnej kreacji
Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna Sussex była w centrum uwagi! To zasługa jej obłędnej kreacji

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna...

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki...

Dziś poniedziałek, 18.06.2018

Projekt Lady: Co za zaskoczenie! Poznaliśmy prawdziwą damę! Drugą edycję wygrała…

Projekt Lady 2


Roksana Gac wygrała Projekt Lady 2

28 sierpnia dobiegł końca drugi sezon już programu Projekt Lady.  Przez 12 ostatnich tygodni 13 zbuntowanych nastolatek walczyło o tytuł prawdziwej damy. Dziewczęta pod okiem wymagających mentorek, Tatiany Mindewicz-Puacz i dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej, pracowały nad poczuciem własnej wartości oraz szlifowały dobre maniery. Wszystkie uczestniczki w każdym tygodniu dzielnie wspierała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Zwyciężczynią okazała się Roksanda Gac.

Małgorzata Rozenek jak prawdziwa dama na finale „Projekt Lady 2”! Wybrała kreację podobną do tej ze ślubu

Finał Projekt Lady 2 – nagroda dla zwycię

12 tygodni w Projekcie Lady, to przede wszystkim niezliczona ilość zadań, w których dziewczyny musiały zmierzyć się ze swoimi słabościami i nierzadko ciężką przeszłością. Udział w show dostarczył uczestniczkom wiele przeżyć i przygód,   które każda z nich z pewnością zapamięta do końca życia.

W każdym kolejnym tygodniu żegnaliśmy jedną uczestniczkę, która według mentorek zrobiła najmniejszy postęp. Nie obeszło się bez łez i wzruszających chwil. Jednak najbardziej emocjonujący moment dla dziewczyn i widzów pojawił się dopiero podczas wielkiego finału, do którego dotarły Kaja Kajuth, Julia Jaroszewska i Roksana Gac.

Finałowy odcinek programu był zdecydowanie najbardziej wzruszającym i emocjonalnym w całym sezonie. Przede wszystkim dlatego, że Kaja, Julia i Roksana mogły po raz pierwszy skonfrontować swój dawny wizerunek z obecnym. Dodatkowa radość bliskich finalistek, którzy pojawili się na balu w radziejowickim pałacu, nie pomogła ukryć łez i radości z fantastycznych metamorfoz.

Z pewnością wszystkim fanom programu zebrało się na wspomnienia, gdy na ekranie ujrzeliśmy ponownie wszystkie kandydatki, które walczyły o tytuł prawdziwej damy. Każda wyglądała olśniewająco. A co najważniejsze, wszystkie dziewczyny zaprezentowały prawdziwą klasę.

Mentorki i zaproszeni goście specjalni nie mieli łatwego zadania w podjęciu decyzji, która bohaterka ma otrzymać upragniony tytuł. Wszystkie trzy zmieniły się nie do poznania oraz wykonały olbrzymią pracę nad sobą. Lecz zasady programu są bezlitosne.

To Rokasana została damą Projektu Lady 2017 oraz trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii o wartości 70 tys. zł otrzymała.

Obok prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz mentorek Tatiany Mindewicz-Puacz i dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej nagrodę wręczyła zwyciężczyni pierwszej edycji programu Patrycja Wieja.

Uczestniczka „Projekt Lady” zrobiła lesbijski coming out!

Roksana Gac - Projekt Lady 2

Roksana Gac – Projekt Lady 2

Roksana Gac wygrała Projekt Lady 2

Roksana Gac wygrała Projekt Lady 2

Roksana Gac wygrała Projekt Lady 2

Roksana Gac wygrała Projekt Lady 2

Projekt Lady 2 - Wielki Finał

Projekt Lady 2 – Wielki Finał

Czy oglądasz „Projekt Lady”?Komentarzy: 8


Gość | 2 września 2017, 08:00

powinna wygrać julia


Gość | 30 sierpnia 2017, 06:26

Kaja powinna isc na terapie


Fanka.kai.!.i | 29 sierpnia 2017, 14:47

Oczywiscie.ze.kaja.powinna.wygrac.to.ona.przeszla☺najwieksza.metamorfoze.i.oczywiscie.jest.soba.


Gość | 29 sierpnia 2017, 09:30

Brawo Roksi, Kaja nie przeszla metamorfozy bo dalej jak chłopak się ubiera i tak się zachowuje za to Brawo Roooski


Gość | 29 sierpnia 2017, 08:42

Stawiałam na KAJĘ to ona przeszła największą metamorfozę -super dziewczyna !!!!


babcia-Agata | 29 sierpnia 2017, 08:02

Powinna zwycieżyć Kaja, ma osobowość, jest „JAKAŚ” i ze swojej małokobiecości zrobiła ATUT. Inteligentny wyraz twarzy, ładne oczy, powciągliwość, tajemniczość i oszczędność w wyrażaniu emocji zrobiły z niej interesującą dziewczynę. W zderzeniu z „lalkami Barbie” wyróżniała się. Szkoda, że nie wygrała(:


Marek | 29 sierpnia 2017, 07:28

Wygląda jak własna ciotka, jest nijaka. Beznadzieja. Kaja przeszła zmianę a ta zachowuje się jak 5 letnie dziecko. I oto zwyciężczyni , ha,ha,ha.


Gość | 28 sierpnia 2017, 22:00

straszna lipa,


Dodaj komentarz
×