Farma — nowy program Polsatu. Oto uczestnicy, którzy na 6 tygodni zamieszkają na wsi. Szykuje się hit na miarę „Rolnika”

Farma

Farma

Lada moment na antenie Polsatu zostanie wyemitowany premierowy odcinek programu Farma. Właśnie ujawniono pierwszych uczestników. Kim są? Kto poprowadzi format?

Telewizja Polsat to pierwsza komercyjna stacja w Polsce, która przełamała ogólnopolski monopol telewizji publicznej. Nadawanie rozpoczęła dokładnie 5 grudnia 1992 roku o godzinie 16:30. Rok później uzyskała koncesję od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, dzięki której otrzymała zgodę na emisję naziemną w Polsce. W 2010 roku Cyfrowy Polsat wykupił 100% akcji telewizji. Z danych zebranych w kwietniu 2021 roku wynika, że Polsat jest trzecim najchętniej oglądanym kanałem w Polsce.

Stacja nieustannie się rozwija, a najlepszym tego dowodem jest fakt, że klienci mogą korzystać z oferowanych przez nią usług w dowolnie wybranym przez siebie miejscu, czasie oraz na dowolnym urządzeniu. W połowie ubiegłego roku wprowadzono również istotne zmiany w logo.

Polsat cały czas zabiega o to, by przyciągnąć do siebie, jak największą liczbę widzów. Nie tylko emituje ciekawe filmy, ale i stale wprowadza do ramówki nowe programy. Lada moment na antenie zostanie wyemitowany premierowy odcinek nowego show.

O czym jest program Farma?

Program Farma cieszy się ogromną popularnością w ponad dwudziestu krajach na świecie, nic więc dziwnego, że w końcu zawitał w Polsce. W formacie kilkanaście osób porzuci swoje wygodne, miejskie życie i na miesiąc przeprowadzi się do gospodarstwa położonego w Puszczy Noteckiej, w którym nie ma prądu, internetu i dostępu do ciepłej wody. Do ich głównych zadań należeć będzie opieka nad zwierzętami oraz zarządzanie ziemią. W ten sposób na własnej skórze przekonają się, jak wygląda codzienność rolników.

Wczesne wstawanie, opieka i obrządzanie zwierząt, prace w polu, posiłki z tego co uda się im wyhodować, a spokojny sen tylko wtedy, gdy obowiązki na to pozwolą. Do tego pojedynki o przetrwanie a także zadania, które będą wymagały od nich trudnych decyzji, nie zawsze w zgodzie z ich charakterem – czytamy na głównej stronie produkcji.

Premierowy odcinek zostanie wyemitowany już w 17 stycznia o godzinie 20:00. Format będzie wyświetlany od poniedziałku do piątku, a poprowadzą go Marcelina ZawadzkaIlona Krawczyńska.

Kim są i jak wyglądają uczestnicy programu Farma?

Na oficjalnym profilu Farmy na Instagramie przedstawiono nazwiska pierwszych uczestników.

W formacie udział weźmie 50-letnia Izabela Staniszewska, która na co dzień mieszka w Łodzi, gdzie prowadzi własną agencję reklamową. Bardzo lubi przyrodę oraz gry zespołowe. W wolnych chwilach podróżuje i fotografuje.

Pieczę nad gospodarstwem obejmie również 44-letni Tomasz Bodziony, który jest leśnikiem pochodzącym z Zakopanego. Z krótkiej notki możemy dowiedzieć się, że ma silny charakter oraz ma zadaniowe podejście do życia.

Póki co najmłodszą uczestniczką jest Kinga Kazimierczak, która ma 20 lat. Pochodzi z Łodzi, gdzie pracuje, jako rejestratorka medyczna. Uwielbia zwierzęta oraz ma predyspozycje do tego, by zająć miejsce lidera.

Będziecie oglądać?


Farma - uczestnicy, Izabela Staniszewska

Farma - uczestnicy, Izabela Staniszewska

Farma - uczestnicy, Izabela Staniszewska

Farma - uczestnicy, Izabela Staniszewska

Farma - uczestnicy, Izabela Staniszewska

Farma - uczestnicy, Izabela Staniszewska

Komentarze

  • Gość pisze:

    answear ha ha

  • Gość pisze:

    Taki life to muśi się udac jak 2 światy pizzeria to nawet na najwiekszej pipidówie się utrzyma ha ha oprocz menadzerki szefa blach..ry zawsze najwiecęj kosztują a znają się tylko na kakale jak szefowa marlena i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×