Szukaj

Priyanka Chopra opowiedziała o konflikcie z Meghan Markle na wizji! Jej słowa wiele wyjaśniają!

Meghan Markle

Priyanka Chopra dementuje plotki o kłótni z Meghan Markle

Priyanka Chopra opowiedziała o konflikcie z Meghan Markle. Gwiazda w popularnym programie wyjawiła prawdę o tym, czy jest wściekła na przyjaciółkę jak donosiły amerykańskie media. Jej odpowiedź wiele wyjaśnia. Zobaczcie sami!

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się plotka o wojnie pomiędzy niegdyś blisko zaprzyjaźnionymi Meghan MarklePriyanką Choprą. Podobno aktorka miała żal do księżnej, że ta zignorowała jej ślub z Nickiem Jonasem. W odwecie, sama zbojkotowała baby shower księżnej Sussex, na którym pojawiły się między innymi Abigail SpencerAmal Clooney czy Serena Williams.

Mało tego, Priyanka miała poskarżyć się tabloidowi:

Ich przyjaźń jest skończona, dopóki Meghan nie przeprosi. Priyanka jest międzynarodową gwiazdą z ogromną ilością obserwatorów w social mediach. Jest prawdopodobnie sławniejsza od Meghan. Ma wrażenie, że ona jej nie szanuje i nie szanuje ich przyjaźni. Tego nigdy jej nie wybaczy – donosi Us Weekly, który twierdzi, że gwieździe zależało, aby informacja ta przedostała się do mediów

Wygląda na to, że Us Weekly kolejny raz nie popisało się rzetelnością dziennikarską, bo Priyanka publicznie zdementowała plotki o konflikcie z Meghan. W jednym z programów na żywo, na pytanie o to, czy jest wściekła na przyjaciółkę, odparła ze śmiechem:

Nie, to nie jest prawda – skwitowała

Myślicie, że ktoś próbuje je skłócić celowo?

Największe gwiazdy Hollywood na after party Vanity Fair: Priyanka Chopra, Kendall Jenner, Sophie Turner, Miley Cyrus, Liam Hemsworth, Charlize Theron, Renée Zellweger

Zaczęło się fatalnie. Meghan Markle powtórzyła największe błędy księżnej Diany

Ciężarna Meghan Markle ponownie na celowniku brytyjskich mediów! Swoimi luksusowymi zachciankami żona Harry’ego ostro zdenerwowała królową Elżbietę II!


Priyanka Chopra - Oscary 2019Meghan Markle i książę Harry na przyjęciu na część księcia Karola

Meghan Markle i książę Harry na przyjęciu na część księcia Karola

Priyanka Chopra - after party Vanity Fair, Oscary 2019

Priyanka Chopra - after party Vanity Fair, Oscary 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×