Szukaj

Priyanka Chopra w zaskakujących słowach skomentowała Meghan Markle! Tego chyba nikt się nie spodziewał

Priyanka Chopra komentuje Meghan Markle

Priyanka Chopra wychwala Meghan Markle

Meghan Markle, która już za miesiąc zostanie kolejną księżną w kolekcji rodziny królewskiej często opisywana jest jako silna, niezależna kobieta. Jej przyrodni brat Thomas Markle Jr złośliwie twierdzi, że Meghan chce być kolejną księżną Dianą, ale daleko jej do ideału jakim była królowa ludzkich serc. Okazuje się jednak, że nie wszyscy są tego zdania.

W najnowszym plebiscycie magazynu Time’s Markle znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi 2018 roku. Ten sukces skomentowała jej dobra przyjaciółka Priyanka Chopraktóra w rozmowie z dziennikarzem wyznała, że Meghan będzie miała ogromny wpływ na społeczeństwo:

Ten wiecznie uśmiechnięty, silny wolny duch znalazł swojego księcia, zakochał się i sprawił, że cyniczny świat znów uwierzył w bajki. Ale przede wszystkim, Meghan jest niezwykle ważną influencerką w świecie, który potrzebuje silnych wzorów do naśladowania i szanowania. Ludzi, którzy będą inspirować świat. Meghan, stojąc ramię w ramię z Harrym, będzie księżniczką ludzi. Wszystko co sobą reprezentuje jest prawdziwe i właściwe dla młodej kobiety z sercem i umysłem we właściwym miejscu. Kocham cię, moja droga przyjaciółko. Żyj szczęśliwie do końca życia – zakończyła gwiazda

Priyanka najprawdopodobniej znalazła się w wąskim gronie (jak na królewskie wesele), które zostało zaproszone na odbywający się ślub, zaplanowany na 19 maja. Oprócz niej znajdą się tam również aktorzy z obsady Suits i główni producenci, którzy przyczynili się do sukcesu serialu.

Zobacz: Seksowne kozaki, zwiewna mini, odsłonięte uda… Tak pięknie wystroiła się brytyjska księżniczka! Przyćmiła nawet Meghan Markle!

Zobacz: Meghan Markle w zabójczych szpilach na oficjalnym spotkaniu. Przed ślubem wystylizowała się na seksbombę!

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry już zaplanowali swój miesiąc miodowy! Luksusy? Wręcz przeciwnie!


Priyanka Chopra - Oscary 2017

Priyanka Chopra - Oscary 2017

Priyanka Chopra - People's Choice Awards 2017

Priyanka Chopra - People's Choice Awards 2017

Priyanka Chopra i Jeffrey Dean Morgan - Złote Globy 2017

Priyanka Chopra w kreacji Ralph Lauren i Jeffrey Dean Morgan - Złote Globy 2017

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×