Szukaj

Dorosły syn Michaela Jacksona pojawił się na szałowym zdjęciu ze swoim tajemniczym młodszym bratem! Była ku temu wyjątkowa okazja!

Michael Jackson, syn Prince, zdjęcia

22-letni Syn Michaela Jacksona - Prince Michael Jackson I, zakończył swoją naukę na studiach licencjackich. Z tej okazji absolwenta odwiedziła cała rodzina, w tym jego młodszy brat! Taki widok dwóch synów króla popu to rzadkość.

Prince Michael Jackson I jest najstarszym synem Michaela Jacksona i jego ówczesnej żony Debbie Rowe. Chłopak ma obecnie 22 lata i właśnie skończył swoje studia. Najpierw tym faktem pochwalił się kuzyn młodzieńca –  TJ Jackson, który zamieścił w mediach społecznościowych swoje zdjęcie z absolwentem.

Prince, to była długa droga, ale tego dokonałeś. Ucz się dalej, rozwijaj i podawaj dalej. Jestem z ciebie bardzo dumny. Kocham cię – napisał TJ Jackson

Syn Michaela Jacksona – Prince Michael Jackson I ukończył studia z tytułem licencjata w dziedzinie zarządzania biznesem. Absolwent z tej radości natychmiast pochwalił się cudownymi fotkami z uroczystości wręczenia dyplomu, na którą przybyła cała jego rodzina, a on sam przyjechał na motocyklu. Szczegóły swojej podróży Prince transmitował za pośrednictwem Instagrama. W pięknym ogrodzie Loyola Marymount College w Los Angeles młody biznesmen pozował z rodziną oraz ze swoją śliczną dziewczyną. Warto przypomnieć, że wcześniej bogaty Prince uczęszczał do Buckley School, którą ukończyli też m.in. Rashida Jones, Kim Kardashian czy Matthew Perry.

Na imprezie pojawił się również młodszy syn Michaela Jacksona – Blanket. Nastolatek bardzo tajemniczy, rzadko pokazuje się w mediach, ma obecnie 17 lat, jednak tym razem przyszedł, aby uczcić święto swojego starszego brata, z którym pozował uroczo do zdjęcia.

Synowie Michaela Jacksona stronią od publicznych wystąpień, szczególnie Blanket, który ma podobno poważne problemy emocjonalne związane z wielką aferą, jaka rozpętała się po premierze filmu Leaving Neverland. Dokument oskarża jego słynnego ojca o wykorzystywanie seksualne nieletnich. Podobne problemy psychiczne ma także córka Jacksona – Paris, która w ostatnim okresie próbowała sobie kolejny raz odebrać życie.
 

Wspólne zdjęcie synów Michaela Jacksona to prawdziwa perełka dla fanów króla popu.

Michael Jackson najbogatszym nieżyjącym artystą na świecie! Zarobił więcej niż Marilyn Monroe i Elvis Presley razem wzięci!

Macaulay Culkin i Michael Jackson byli blisko? Aktor po latach wyjawił kulisy ich sekretnej relacji

Michael Jackson molestował dzieci? Zapowiedź kontrowersyjnego dokumentu “Leaving Neverland” trafiła do sieci [WIDEO]


Prince Michael Jackson I, Blanket Jackson

Prince Michael Jackson I, Blanket Jackson

Prince Michael Jackson I z kuzynem

Prince Michael Jackson I z kuzynem

Prince Michael Jackson I z kuzynem

Prince Michael Jackson I z kuzynem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×