Szukaj

Przełom w sprawie śmierci Prince’a. Na jaw wyszły szokujące fakty

Prince

Prince

Prince przedawkował fentanyl

21 kwietnia minie dwa lata od śmierci Prince’a. Oficjalną przyczyną śmierci artysty było przedawkowanie fentanylu, silnego leku przeciwbólowego. Do szczegółowych wyników badań toksykologicznych dotarli amerykańscy dziennikarze agencji Associated Press.

Z opublikowanego raportu dowiadujemy się, że Prince w chwili śmierci miał 67,8 mikrogramów fentanylu na litr krwi, co oceniane jest jako ekstremalnie wysokie nawet u pacjentów cierpiących na chroniczny ból, którzy regularnie przyjmują duże dawki specyfiku. Dla porównania – fentanyl jest pięćdziesiąt razy silniejszy niż heroina, już 3 mikrogramy na litr krwi potrafią doprowadzić do zgonu. Warto nadmienić, że środek ten stosowany jest niezwykle rzadko, najczęściej do uśmierzania bólu podczas najwyższego stadium chorób nowotworowych.

Z badań Associated Press dowiadujemy się, że Prince najprawdopodobniej fentanyl przyjął doustnie na kilka godzin przed śmiercią. Dowodem na to jest bardzo duża ilość toksycznego środku wykryta w wątrobie wokalisty – aż 450 mikrogramów na kilogram.

Radar Online donosi, że obecnie trwa śledztwo w sprawie tego, w jaki sposób Prince wszedł w posiadanie tak silnego środka. Wyniki zostaną utajnione.

Żona Prince’a ujawnia szokujące szczegóły życia z gwiazdorem

Była żona Prince’a pierwszy raz o śmierci ich dziecka. Zmagało się z ciężką chorobą

Szokujące szczegóły śmierci Prince’a! Ktoś podmienił leki, które przyjmował. W opakowaniach znajdowały się środki kilkadziesiąt razy mocniejsze niż wskazywały napisy na fiolkach!


Prince zmarł na AIDS?

Prince zmarł na AIDS?

Prince został skremowany

Prince został skremowany

Nie żyje Prince

Nie żyje Prince

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×