Zamieszanie w „Prince Chaming”. Do willi przyjechały dwa nowe ciacha. Poznajcie Pawła i Tomka

Prince Charming

Prince Charming

Uczestnicy "Prince Charming" poczuli się zagrożeni. O serce księcia powalczy dwóch nowych kandydatów. Poznajcie tych przystojniaków. Czym się zajmują i jak wyglądają?

Tydzień temu odbyła się premiera polskiej edycji programu Prince Charming. Dwunastu gejów walczy o względy „księcia”. Co odcinek odbywa się eliminacja. Mężczyzna, który nie otrzyma krawata od Jacka Jelonka, wraca do domu. Niespodziewanie do willi przyjechało dwóch przystojniaków. Wywołało to niemałe zamieszanie wśród pozostałych uczestników. Poczuli wyraźne zagrożenie.

Program cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To pierwsze tego typu show randkowe w Polsce. Produkcja zapewnia, że nie ma zamiaru szokować, a pokazać normalność. Willa, w której kręcone są odcinki, znajduje się w malowniczej Hiszpanii. Program prowadzi Agnieszka Lal, która zebrała mnóstwo pochwał za odwagę:

Jestem dumna, że taki program będzie pokazany w Polsce. Gdy wczoraj leciałam do Warszawy, obsługa samolotu prosiła mnie o wspólne zdjęcia, gratulowali mi też odwagi. A przecież pokazanie takiego programu wcale nie powinno wiązać się z odwagą.

W pierwszym odcinku randkowego show poznaliśmy dwunastu kandydatów, którzy walczą o serce Jacka Jelonka: Macieja PrzygodęOskara StańczakaOliwiera KubiakaMateusza KoziołaJonatana JądrzykaKrzysztofa KomorowskiegoMerkucja KopieckiegoPawła KosewskiegoMichała BuczkiewiczaArkadiusza StudzińskiegoMarka MisztalaKarola Wiadernego i Wojtka Jordana. Niektórzy niestety zdążyli już pożegnać się z programem.

Prince Charming nowi kandydaci. Kim są i jak wyglądają?

Nieoczekiwanym zwrotem akcji był moment, kiedy do willi dołączyło dwóch kolejnych przystojniaków. Wywołało to niemałe poruszenie. Uczestnicy poczuli zagrożenie. Kim są nowe ciacha?

Jednym z nich jest Tomasz Kamiński. Do Hiszpanii przyleciał z Katowic. Ma 34 lata i od dwóch lat jest singlem:

Jestem osobą stanowczą, lubiącą przemyśleć pewne sytuacje. Nie mówię zbyt wiele o sobie. Zajmuje się od 16 lat fryzjerstwem. Jest to moja pasja. Każdy szuka miłości. U mnie zawsze gdzieś to miało największe znaczenie – zdradził w programie.

Kolejnym kandydatem na skradnięcie serca „księcia” jest Paweł Tuczyński. Mężczyzna jest rówieśnikiem Tomka i również spełnia się we fryzjerstwie. Pochodzi z Zielonej Góry:

Zdecydowałem się na tą przygodę, bo uważam, że jest to ogromna szansa na poznanie miłości. Chciałbym mieć faceta, który będzie moim przyjacielem, powiernikiem, motorem napędowym, wsparciem i demonem seksu.

Panowie, którzy już wcześniej walczyli o serce Jelonka nie ukrywali przejęcia takim obrotem sprawy:

  • Wszyscy byli przerażeni.
  • Mam ochotę wybuchnąć.
  • Było trochę stresu i trochę zazdrości.
  • Myśleliśmy, że już grupa się zmniejsza, każdy będzie mógł lepiej się poznać z księciem, a tutaj okazuje się, że kolejka się wydłuża.

Myślicie, że mężczyźni namieszają w sercu Jacka? Zobaczcie jak wyglądają.


Paweł Tuczyński

Paweł Tuczyński

Paweł Tuczyński

Paweł Tuczyński

Tomasz Kamiński

Tomasz Kamiński

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×