Prezydent w końcu przyjął zaproszenie od Kuby Wojewódzkiego. Fani już zacierają ręce w oczekiwaniu na kolejny odcinek talk-show

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego programu gościa, na którego jak się okazuje czekało wielu widzów. W najpopularniejszym talk-show w kraju pojawi się sam prezydent.

Kuba Wojewódzki to jedna z najbarwniejszych i najpopularniejszych osobowości medialnych. Swoją karierę w branży zaczynał jako dziennikarz muzyczny a z czasem stał się jurorem w najpopularniejszych talent shows. Później przyszła pora na własny program. Talk-show, do którego zaprasza największe gwiazdy, najpierw był emitowany w stacji Polsat, by po kilku latach zagościć na antenie TVN-u. Od niemal dwóch dekad bije rekordy oglądalności. Goście pojawiający się na słynnych skórzanych kanapach nie mają przed gospodarzem wielu tajemnic.

Kuba znany jest z tego, że nie zwykł owijać w bawełnę i zadaje nawet najtrudniejsze i najbardziej kontrowersyjne pytania. Dla dziennikarza zdecydowanie nie ma tematów tabu. Wielu z jego gości na wstępie przyznaje, że nieco obawia się przyjąć jego zaproszenie. Na antenie nie brakuje jednak dobrego humoru i ciekawych rozmów.

Kuba Wojewódzki zaprosił prezydenta do swojego programu

Kuba Wojewódzki zaprasza do swojego show najsławniejsze nazwiska. Na jego kanapach gościli już aktorzy, wokaliści, influencerzy, sportowcy, a także politycy. W ostatnim odcinku pojawił się u niego Piotr Żyła. Samozwańczy król stacji TVN zawsze stara się, aby zaprosić najciekawsze osobowości, które zdecydowanie ubarwią jego show. Tym razem jego zaproszenie przyjął sam prezydent Lech Wałęsa. Jest on jednym z najbardziej aktywnych polityków w social mediach, dlatego nie dziwi fakt, że zgodził się na udział w talk-show. Chociaż ostatnio zajmuje się głównie odpoczynkiem i dbaniem o zdrowie po przebytej operacji serca, to nadal ma sporo do powiedzenia o tym, co dzieje się w kraju.

Kuba właśnie zapowiedział w sieci gościa najbliższego odcinka programu. Trzeba przyznać, że sprawił tym fanom niezłą niespodziankę.

W demokracji wolno głupcom głosować, a więc wolno i głupcom rządzić… We #wtorek u mnie #legenda @presidentwalesa, jakiego nie znacie. Ile miał dziewczyn przed Panią Danutą. Czy miał kiedykolwiek idola. Jak się baluje z @eltonjohn i czy ma jakiś pomysł na Polskę. Drugim gościem będzie…

Internauci zareagowali na tę wiadomość bardzo entuzjastycznie i przyznają, że już nie mogą się doczekać najbliższego odcinka programu.

  • Świetnie. Nie mogę się doczekać.
  • Niesamowity duet.
  • Oj będzie co oglądać.
  • Przekonałeś mnie w końcu do tego żeby obejrzeć.

My również tak samo jak obserwatorzy Kuby nie możemy doczekać się najbliższego wtorku. Będziecie oglądać odcinek z prezydentem Wałęsą?


Kuba Wojewódzki i Lech Wałęsa

Kuba Wojewódzki i Lech Wałęsa

Lech Wałęsa założył kanał na Youtube

Lech Wałęsa założył kanał na Youtube

Lech Wałęsa założył kanał na Youtube

Lech Wałęsa założył kanał na Youtube

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×