Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”: Królikowski, Halejcio, Roznerski, Sykut-Jeżyna, Książkiewicz, Bołądź i inni

Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”

Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”

Gwiazdy pojawiły się na premierze filmu Szczęścia chodzą parami 2. Kto zjawił się wśród nich? Jak zaprezentowali się poszczególni uczestnicy?

W czwartek, 1 września, odbyła się uroczysta premiera komedii romantycznej Szczęścia chodzą parami 2. Reżyserem filmu jest Bartosz Prokopowicz, a jego scenariusz przygotowali Wojciech SaramonowiczHanna Węsierska.

Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia – czytamy w oficjalnym opisie nowej produkcji.

W obsadzie obrazu znalazły się gwiazdy, takie jak: Weronika Książkiewicz, Michał Żurawski, Antek Królikowski, Klaudia Halejcio, Aleksandra Domańska, Tomasz Karolak, Krzysztof Czeczot, Maria Pakulnis, Marta Ścisłowicz.

Premiera filmu Szczęścia chodzą parami 2. Kto się zjawił?

Na evencie fotoreporterzy mieli pełne ręce roboty. Olga Bołądź, Piotr Mróz, Antek Królikowski, Maria Pakulnis, Michał Koterski, Marcelina Leszczak, Weronika Książkiewicz, Paulina Sykut-Jeżyna, Klaudia Halejcio, Michał Żurawski, Mikołaj Roznerski – to tylko niektórzy uczestnicy wydarzenia, którzy zapozowali do zdjęć.

Halejcio świetnie wyglądała w kreacji, która odsłoniła brzuch i dekolt, Książkiewicz – w czarnym komplecie z „pierzastą” górą, a Sykut-Jeżyna w białej marynarce bez rękawów i długiej spódnicy. Panowie od nich nie odstawali. Królikowski błyszczał w granatowej marynarce i białej koszuli, a Roznerski w czarnej koszuli i spodniach w tym samym kolorze.

Która z gwiazd zrobiła na was najlepsze wrażenie?


Olga Bołądź - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”

Olga Bołądź - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”

Piotr Mróz - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”

Piotr Mróz - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”

Antek Królikowski - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”

Antek Królikowski - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”

Komentarze

 • Go pisze:

  Olga jest tak piękną kobietą, mogłaby zadawać szyku tylko musiałby ją jakiś stylista poprowadzić, przy tym typie urody tylko kilka wskazówek i wróciłaby na szczyt w polskim show-biznesie. W takich stylIzacjach jest beznamiętna i nijaka. Marynarki oversize również dobiera się do sylwetki. Nie wystarczy wziąć byleczego dużego i źle skrojonego. Satynowy krawat w trendach, ale za długi, złoty gruby łańcuch xxl mógłby uratować taką stylizację.

  • Gość pisze:

   To ze marynarki oversize dobiera się do sylwetki to bzdura, no ale w Polsce tak już jest ze wszystko musi podkreślać sylwetkę lub ukrywać jej „mankamenty”… Moim zdaniem świetna modowa stylizacja

  • Gość1 pisze:

   „Gość” ukrywane „mankamenty” Karolina / jestem zaszczycona, że zacytowałaś w odpowiedzi to co napisałaś na story. A teraz zium wracaj na Pinterest, ale mniej obrazków a więcej teorii będzie lepiej. Może Cj się trafi jakaś gwiazda ze Szkoły czy innego Rolnika szukającego żony do wystylizowania na festiwal mała w Luboniu :*

 • Gość pisze:

  Olga słabo

 • Gość pisze:

  Klaudia wyglada przepięknie. Mogłaby Polskę reprezentować na zagranicznych ściankach. Bolądz to nie wiem co to jest… ojcu garnitur zabrała?? Te zadlugie spodnie i biały krawat… maskara – jak grajek na wiejskim weselu

 • maria pisze:

  No niestety ale film z Antosiem nie dla mnie. Nie mam zamiaru dawać zarabiać takim ludziom jak Antek

  • Gośćopak pisze:

   Marysiu , on dostaje garzē – Twoje oglądanie lub nie , nie wpływa na jego sytuację materialną 🙂

 • Gość pisze:

  Dzisiaj obejrzałam i mogę polecić bo naprawdę świetna komedia,ubaw niesamowity.Wszyscy prezentowali się świetnie.

 • Gość pisze:

  Dlaczego ludzie się starzeją,pytam bo nie wiem jaki ma to sens

 • PiotrekQQ pisze:

  Asiu, to że Ciebie nie ma na premierze to znaczy, żę Ty to piszesz. Zawsze tak jest. Byłaś w samolocie to była cisza.

 • Gość pisze:

  Królikowski wygląda jakby miał coś nie halo z głową.Bołądź tragicznie wygląda w tej marynarce

  • Gość pisze:

   Królikowskiemu nie pasuje, ale pewnie nie może się rozstać ze ślubną marynarką 🤣 Ciekawe kto go tak wystroił? 😂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×