Gwiazdy na pokazie Violi Piekut: Nowakowska, Jabłczyńska, Mlynkova, Wysocka, Akonchong

Gwiazdy na premierze kolekcji Violi Piekut

Gwiazdy na premierze kolekcji Violi Piekut

We wtorek wieczorem odbyła się premiera nowej kolekcji Violi Piekut połączona z prezentacją kosmetyków. Pojawiła się na niej cała plejada sławnych osobistości. Kto znalazł się wśród nich?

Viola Piekut znajduje się w zaszczytnym gronie najbardziej docenianych polskich projektantek mody. Gwiazdy kochają jej kreacje i często się w nich pokazują. Wśród fanek Piekut znajdują się m.in. Anna Lewandowska, Grażyna Torbicka, Dominika GrosickaPaulina Krupińska i wiele innych sław z pierwszych stron gazet.

Gwiazdy bardzo cenią sobie twórczość projektantki i wypowiadają się o niej w samych superlatywach, doceniając to, że mogą na nią liczyć przy każdej okazji.

Współpracujemy i to w takich ważnych momentach, bo festiwal canneński. Ja zawsze mogę na niej polegać, bardzo ją cenię. Viola dosyć dobrze już mnie zna, jest osobą, która jest bardzo otwarta, żeby czasem swoje ambicje i pomysły postawić na drugim planie. Na tym polega współpraca, na otwartości i wzajemnym zrozumieniu – Torbicka wypowiedziała się na jej temat w rozmowie ze stacją TVN.

Kożuchowska mówiła z kolei:

Nie pamiętam tego pierwszego momentu czy powodu, dla którego się spotkałyśmy, ale Violka jest takim nieprawdopodobnym człowiekiem. Zawsze kiedy jesteś w potrzebie i nagle trzeba: „Na jutro potrzebuję dwie sukienki w „Drugiej Szansie” dwie sukienki takie same, jedna super odszyta, a druga niedokończona, poszarpana, bo będziemy nimi żonglowali”. Violka nigdy nie powie: „Nie no Gośka, czemu tak późno”, tylko powie „Jest to wyzwanie, ale zrobię wszystko, żebyś była zadowolona”. To są tacy ludzie, którzy są nieprawdopodobnie cenni i jestem jej niezwykle wdzięczna, że jest pracowita, solidna i ma super fach w ręku,

Nic więc dziwnego, że plejada gwiazd zjawiła się na premierze Piekut.

Premiera kolekcji Violi Piekut. Kto się na niej pojawił?

Na wtorkowej premierze nowej kolekcji i kosmetyków projektantki fotoreporterom udało się sfotografować najpiękniejsze polskie sławy. Joanna Jabłczyńska, Nicole Akonchong, Halina Mlynkova, Dominika Wysocka, Ida Nowakowska – to tylko niektóre z nich.

Nowakowska wyglądała świetnie w białym kombinezonie, Jabłczyńska – w niebieskiej sukni z rozcięciem na kolanie, Mlynkova – w białym kombinezonie z falbanami, Wysocka – w różowej sukni w krótkiej, różowej sukience, a Akonchong – w zielonej sukience z długim rękawem.

Wszystkie zdjęcia gwiazd w galerii pod tekstem.

Kto waszym zdaniem miał na sobie najlepszą kreacje?


Joanna Jabłczyńska. Premiera kolekcji Violi Piekut

Joanna Jabłczyńska. Premiera kolekcji Violi Piekut

Nicole Akonchong. Premiera kolekcji Violi Piekut

Nicole Akonchong. Premiera kolekcji Violi Piekut

Halina Mlynkova. Premiera kolekcji Violi Piekut

Halina Mlynkova. Premiera kolekcji Violi Piekut

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×