Gwiazdy na premierze książki Magdaleny Pieczonki: Lil Masti, Agnieszka Mrozińska, Maja Bohosiewicz…

Gwiazdy na premierze książki Magdaleny Pieczonki

Gwiazdy na premierze książki Magdaleny Pieczonki

Magdalena Pieczonka wydała już drugą książkę o makijażu. Dzisiaj odbyła się oficjalna premiera jej publikacji. Makijażystkę na wydarzeniu wspierały gwiazdy. Kto się pojawił?

Magdalena Pieczonka o to jedna z najpopularniejszych i najbardziej znanych makijażystek, które współpracują z gwiazdami. Z jej usług przed największymi wydarzeniami w branży korzystają między innymi: Małgorzata Rozenek, Blanka Lipińska, Natalia Siwiec, Julia Wieniawa oraz wiele innych znanych kobiet, które w blasku fleszy chcą prezentować się idealnie.

Pracowała ona przy najbardziej popularnych programach rozrywkowych takich jak: Taniec z Gwiazdami oraz Stylowy Projekt. Nie ukrywa, że praca, którą wykonuje, sprawia jej ogromną przyjemność.

Ja na to patrzę jak na swoją pracę, swoją miłość. Co jest tajemnicą mojego sukcesu? Może charakter? To, że te gwiazdy faktycznie chcą do mnie przychodzić i mi ufają i wiedzą, że chce im zrobić zawsze jak najładniejszy makijaż i nie chcę im zrobić krzywdy.

Swoją wiedzę szerszemu gromu przekazuje w książkach. Dzisiaj oficjalną premierę miała druga z jej publikacji. Kto pojawił się na wydarzeniu?

Premiera książki Magdaleny Pieczonki. Zdjęcia z wydarzenia

Magdalena Pieczonka na co dzień współpracuje z gwiazdami, więc nie mogło ich zabraknąć na premierze jej nowej książki. Tytuł #LIKEASTAR. Make-up by Magdalena Pieczonka jest już dostępny dla klientów w najbardziej popularnych księgarniach.

W tej książce makijażystka skupiła się na oku i jego makijażu na różne okazje. Pokazuje jak za pomocą prostych trików uzyskać najbardziej pożądany efekt, czyli między innymi: smoky eye, foxy eye czy baby doll look. Radzi też jak domalować piegi, czy stworzyć nietypową kreskę na powiekach. Do współpracy przy tworzeniu książki zaprosiła wiele gwiazd, które dzisiaj wspierały ją swoją obecnością w czasie premiery.

Kto pojawił się na promocji drugiej książki Magdaleny Pieczonki? Przed fotoreporterami chętnie pozowały: Gabi Drzewiecka, Lil Masti, Andziaks, Maja Bohosiewicz, Ola Nowak, Karolina Pisarek z mężem, Emilia Dankwa, Maria Jeleniwewska, Julia Kostera, Lana Nguyen, Murcix, Agnieszka Mrozińska.

Zdjęcia z wydarzenia zobaczycie w naszej galerii.


Gabi Drzewiecka- premiera książki Magdaleny Pieczonki

Gabi Drzewiecka- premiera książki Magdaleny Pieczonki

Lil Masti - prmiera książki Magdaleny Pieczonki

Lil Masti - prmiera książki Magdaleny Pieczonki

Julia Kostera - premiera książki Magdaleny Pieczonki

Julia Kostera - premiera książki Magdaleny Pieczonki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×