„Prawo Agaty” znika z anteny. Dziś ostatni odcinek

Dziś ostatni odcinek popularnego serialu „Prawo Agaty”. Zbiegło się to w czasie z ciążą Darii Widawskiej, jednej  głównych bohaterek cyklu, która wczoraj brylowała na salonach. Wygląda naprawdę pięknie z brzuszkiem.

Zobacz: Ciężarna Daria Widawska na pokazie Paprocki&Brzozowski [zdjęcia]

Serial przez lata zgromadził wielomilionową publiczność i zaskarbił sobie ogromną sympatię widzów. Produkcja stacji TVN ma średnio 2 miliony widzów! Polacy liczą, że producenci ich nie zawiodą i serial będzie miał kontynuację. Bogusław Lipski, producent serialu, jest tajemniczy i lakoniczny.

Z dobrego przyjęcia zawsze lepiej jest wyjść wcześniej niż za późno. Myślę, że dobrze jest pozostawić widzów z pewnym niedosytem – powiedział Bogusław Lipski

Ostatni odcinek będzie dla każdego z bohaterów czasem podsumowań i przemyśleń. Bartek i Aniela wybierają się do Brukseli odwiedzić Frania. Dorota mocno zestresowana sytuacją w domu nie może uwierzyć w brak szczerości w rodzinie. Jej ostatnie zadanie zawodowe to obrona z urzędu drobnego oszusta…nie będzie to jednak zwykły proces. Banalna sprawa będzie miała niespodziewaną puentę.

Czekacie na finałowy odcinek „Prawo Agaty”? Ostatni odcinek „Prawa Agaty” dziś, 26 maja o godzinie 21.30 w TVN. Czy Agata odnajdzie w końcu szczęście o które tak długo walczyła? Jak zapewniają nas twórcy serialu czeka Was dużo niespodzianek.

Prawo Agaty

Prawo Agaty

 

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×