Szukaj

Zmysłowa i prawie naga Irina Shayk w nowej kampanii reklamowej. Bradley Cooper będzie zazdrosny jak zobaczy te zdjęcia?

Zdjęcie (1) Zmysłowa i prawie naga Irina Shayk w nowej kampanii reklamowej. Bradley Cooper będzie zazdrosny jak zobaczy te zdjęcia?

[1/10] Irina Shayk - kampania reklamowa

Zdjęcie (2) Zmysłowa i prawie naga Irina Shayk w nowej kampanii reklamowej. Bradley Cooper będzie zazdrosny jak zobaczy te zdjęcia?

[2/10] Irina Shayk pochwaliła się kampanią

Zdjęcie (3) Zmysłowa i prawie naga Irina Shayk w nowej kampanii reklamowej. Bradley Cooper będzie zazdrosny jak zobaczy te zdjęcia?

[3/10] Irina Shayk w staniku, rajstopach i lateksowej kurtce

Zdjęcie (4) Zmysłowa i prawie naga Irina Shayk w nowej kampanii reklamowej. Bradley Cooper będzie zazdrosny jak zobaczy te zdjęcia?

[4/10] Irina Shayk kolacja z matką

Zdjęcie (5) Zmysłowa i prawie naga Irina Shayk w nowej kampanii reklamowej. Bradley Cooper będzie zazdrosny jak zobaczy te zdjęcia?

[5/10] Irina Shayk w krótkich włosach

Zdjęcie (6) Zmysłowa i prawie naga Irina Shayk w nowej kampanii reklamowej. Bradley Cooper będzie zazdrosny jak zobaczy te zdjęcia?

[6/10] Irina Shayk wróciła do długich włosach

Zdjęcie (7) Zmysłowa i prawie naga Irina Shayk w nowej kampanii reklamowej. Bradley Cooper będzie zazdrosny jak zobaczy te zdjęcia?

[7/10] Irina Shayk w kreacji Versace na wakacjach w Hiszpanii

Zdjęcie (8) Zmysłowa i prawie naga Irina Shayk w nowej kampanii reklamowej. Bradley Cooper będzie zazdrosny jak zobaczy te zdjęcia?

[8/10] Irina Shayk w bieliźnie

Zdjęcie (9) Zmysłowa i prawie naga Irina Shayk w nowej kampanii reklamowej. Bradley Cooper będzie zazdrosny jak zobaczy te zdjęcia?

[9/10] Irina Shayk opala się na wakacjach w Hiszpanii

Zdjęcie (10) Zmysłowa i prawie naga Irina Shayk w nowej kampanii reklamowej. Bradley Cooper będzie zazdrosny jak zobaczy te zdjęcia?

[10/10] Irina Shayk z grzywką i w długich włosach

×