Szukaj

Prawdziwe imię Meghan Markle wyciekło do mediów! O tym fakcie nikt wcześniej nie wiedział!

Meghan Markle 6 maja pierwszy raz została mamą. Kilka dni po narodzinach jej słodkiego synka do mediów trafił akt urodzenia małego hrabiego. Z dokumentu można wyczytać prawdziwe imię księżnej oraz miejsce narodzin jej potomka.
Meghan Markle urodzi bliźnięta?

Księżna Meghan i książę Harry od 6 maja są szczęśliwymi rodzicami słodkiego chłopca o imionach Archie Harrison. Potomek książęcej pary otrzymał tytuł hrabiego i na brytyjski tron raczej nie ma szans. Na poród Meghan czekał cały świat, w szczególności Brytyjczycy, dla których narodziny kolejnego potomka brytyjskiej monarchii to sprawa wagi państwowej. Meghan wyłamała się jednak z obowiązujących tradycji i słodkiego bobaska pokazała światu dopiero po trzech dniach. Również po kilku dniach od narodzin do mediów trafiły oficjalne informacje dotyczące samego porodu.

Tajne informacje zostały zawarte w akcie urodzenia najmłodszego członka rodziny brytyjskiej rodziny królewskiej. Ten sekretny dokument opublikowała Rebbeca English – królewska korespondentka. Z aktu dowiadujemy się kilku zaskakujących faktów. Meghan Markle, oprócz tytułu księżnej Sussexu, po ślubie stała się także Księżniczką Wielkiej Brytanii.

Okazuje się również, że Meghan Markle ponownie złamała tradycje dotyczące miejsca narodzin potomka królewskiego. Syn księcia Harry’ego urodził się bowiem w szpitalu Portland w Londynie, w tym samym, w którym na świat przyszły księżniczki Eugenia i Beatrice.

Prawdziwe imię Meghan Markle

Jednak największą sensacją jest prawdziwe imię Meghan Markle. Mało kto wie, że piękna żona brytyjskiego księcia ma na pierwsze imię Rachel. Tego imienia młoda mama nigdy wcześniej nie wyjawiała, bowiem zawsze i wszędzie tytułowana jest jako księżna Sussexu, albo Meghan Markle. Dzięki narodzinom dziecka świat poznał prawdziwe imiona jego rodziców. Wiadomo również, że mąż Meghan – książę Sussexu nazywa się Henry Charles Albert David, a Harry to jedynie urocze zdrobnienie.

Wiedzieliście o tym?

Zobacz: Wielki przełom w relacjach Meghan Markle z księżną Kate! Księżne swoim zachowaniem zaskoczyły wszystkie media!

Zobacz: Gdy Meghan pokazywała syna, Harry powiedział jej coś szczególnego. To miała być tajemnica!

Zobacz: Wyciekły zaskakujące informacje na temat miejsca narodzin synka Meghan Markle! Media podały gdzie dokładnie urodził się hrabia Archie Harrison!


Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

×