Prace nad filmem biograficznym o Beacie Kozidrak stanęły w miejscu. Reżyser przekazał niepokojące wieści

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Prace nad filmem biograficznym o Beacie Kozidrak zostały wstrzymane. Reżyser zabrał głos w sprawie i wyjaśnił, co się dzieje. To nie brzmi optymistycznie. 

Beata Kozidrak to jedna z największych gwiazd polskiej estrady. Wokalistka na swoim koncie ma niezliczoną ilość sukcesów zawodowych i spore grono fanów. Niestety w ostatnim czasie jej życie prywatne nie układa się już tak wspaniale. Po kilku dekadach małżeństwa rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem, który jest także menadżerem zespołu Bajm. Ich związek oficjalnie zakończył się w 2016 roku, ale nadal pozostają w dobrych relacjach i ze sobą współpracują.

Kolejnym trudnym czasem były wydarzenia, które miały miejsce 1 września minionego roku. Wokalistka została zatrzymana przez policję za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

Prokuratura zarzuca oskarżonej popełnienie czynu opisanego w art. 178a p. 1 kodeksu karnego, czyli kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, co zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 – powiedziała PAP Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Aleksandra Skrzyniarz.

Artystka usłyszała już wyrok w sprawie, jednak zarówno ona, jak i prokuratura wnieśli odwołanie nie zgadzając się z tym co ustalił sąd. Gwiazda otrzymała karę pół roku ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społecznej (20 godzin w miesiącu), zakaz prowadzenia przez pięć lat i karę 10 tysięcy złotych, które musi ona wpłacić na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Prace nad filmem biograficznym Beaty Kozidrak zostały wstrzymane. Co się dzieje?

Beata Kozidrak krótko przed swoim występkiem wydała książkę biograficzną. Razem z reżyserem i producentem pracowała także nad filmem dokumentalnym. Jeszcze w październiku dodała na Instagramie zdjęcie, pod którym zapewniała, że wszystko idzie pełną parą. To samo mówili także twórcy tej produkcji.

Ona bierze czynny udział w pracach i jest podstawowym źródłem informacji. Współpraca przebiega dobrze i w żaden sposób to, co się ostatnio wydarzyło, jej nie zakłóciło, wręcz przeciwnie – mówił jakiś czas temu producent, Leszek Bodziak w rozmowie z Faktem.

Teraz pojawiły się doniesienia o tym, że prace zostały wstrzymane. Słowa te oficjalnie potwierdził reżyser filmu, Piotr Domalewski. Wyjaśnił, dlaczego się tak stało.

Projekt jest w zawieszeniu, bo po zatrzymaniu przez policję aura wokół Beaty Kozidrak jest niesprzyjająca – wyjaśnił w rozmowie z Party.

Komentarza w tej sprawie odmówił natomiast producent, który nie chciał wskazać terminu rozpoczęcia zdjęć. Wygląda na to, że mimo niedawnych zapewnień realizacja filmu stoi pod dużym znakiem zapytania.


Beata Kozidrak z reżyserem i scenarzystą filmu biograficznego

Beata Kozidrak z reżyserem i scenarzystą filmu biograficznego

Beata Kozidrak - Earth Festival Uniejów 2021

Beata Kozidrak - Earth Festival Uniejów 2021

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2021

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  po co fim, już ksiązka wydana przez P. Beatę jest nie do zniesienia, zakłamana, upiekszająca i na siłę opiewająca Beate. Nie dA SIĘ TEGO CZYAC, A TERAZ JESZCZE FIM POTRZEBNY, A KOGO TO INTERESUJE

 • Gość pisze:

  Taki live zima jest trzeba brać co jest nawet kryzysową małą czarna 30 na dzieci bo później moźe być zamknięte a szybciej będzie in vitro zmarnowany czas ałe nie ma co wnikać wiesz jak to jest ku..wy i złodzieje zachodzą najdalej i to tyle

 • Gość pisze:

  a kto chce ogladac klamliwe wypociny.

 • Gośćsawa pisze:

  Dlaczego? Beat przecież tylko reklamowała za kółkiem produkt sponsora i polski państwowy monopol akcyzowy. To nie fair wobec naszej RP.

 • Gość Felixa pisze:

  I bardzo dobrze, niech babcia Kozidrak zajmie się wnukami i zejdzie ze sceny. Jej życie to nic ciekawego raczej żenada i wstyd.

 • fatamorgana pisze:

  Mitomania story…

 • Gość pisze:

  sam pomysl robienia filmu o takich bezwartościowych ludziach jak zenek czy zachlana kozidrak jest kretyńskki

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×