Szukaj

Jest lepiej niż mogłoby się wydawać! Gwiazda Spice Girls wyjawiła szczegóły ich powrotu! Wiadomo już co z Victorią

Spice Girls powrót

Spice Girls powrót

Spice Girls oficjalnie powracają

Emma Burton potwierdziła, że Spice Girls mają nowe plany na przyszłość. Od wielu tygodni ze wszystkich stron pojawiają się plotki, że legendarny żeński zespół planuje znów pojawić się na scenie i nieco namieszać we współczesnej muzyce. Gwiazdy raz zaprzeczały, raz opowiadały w niejasny sposób, ale tym razem Baby Spice wyłożyła kawę na ławę.

Artystka pojawiła się w This Morning i wyjaśniła, że plotki o animowanym filmie dotyczącym zespołu są prawdziwe:

Rozmawiamy o tym. Możliwości, które zostały nam przedstawione, są niesamowite. Jesteśmy bardzo podekscytowane, chodzi już tylko o upewnienie się, że robimy dobry krok – wytłumaczyła.

Wyjawiła również, że Victoria Beckham, która jakiś czas temu stanowczo zaprzeczała, że zespół powraca, również jest częścią planów:

Jestem pewna, że w jakiś sposób zostanie zaangażowania. Myślę, że to dla nas właściwa pora. Chcemy wszystko wyklarować – dodała.

42-letnia gwiazda, o której od czasu zniknięcia Spice Girls z mediów nie było specjalnie słychać, wcale nie ukrywała swojego podekscytowania:

Znów jestem w studio. To pierwszy raz, gdy jestem w studio sama, robię muzykę dla zabawy, dla samej siebie. To coś, o czym myślałyśmy od dawna. Chcemy, żeby to było zrobione dobrze. Nie jestem pewna, czy będzie trasa, ale kilka występów byłoby czymś świetnym – rozmarzyła się w wywiadzie.

Zdradziła też, że jej syn, 7-letni Tate, odziedziczył po niej talent do muzyki i próbuje swoich sił w tym wymagającym zawodzie:

To była dla niego niesamowita urodzinowa niespodzianka. Mógł wejść do studio nagraniowego. Chciał wykonać konkretną piosenkę, nauczył się wszystkich słów. Był bardzo skoncentrowany. Ma tylko siedem lat, ale jego głos jest naprawdę uroczy. Jestem dumną mamą. Nie mieliśmy jeszcze lekcji śpiewania, ani nic z tych rzeczy, ale on ma naturalny talent i kocha muzykę. Jest tylko dość nieśmiały w towarzystwie innych osób – mówiła

Pozostaje tylko czekać na powrót legendarnej piątki i debiut syna Emmy. 😉

Gwiazda Spice Girls świętowała ślub Harry’ego i Meghan w… sukni ślubnej! Ona też dzisiaj wyszła za mąż?

Justin Timberlake miał gorący romans z gwiazdą Spice Girls! Zgadnijcie z którą!

To będzie sensacja! Legendarne Spice Girls wystąpią na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle?!


Książę Karol ze Spice Girls

Książę Karol ze Spice Girls

Książę Harry ze Spice Girls (Victoria Beckham i Emma Bunton)

Książę Harry ze Spice Girls (Victoria Beckham i Emma Bunton)

Spice Girls miały sie pojawić na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Spice Girls miały sie pojawić na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×