To ona stoi za rozstaniem Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego? Zaskakujące informacje o zakończeniu związku młodych aktorów

Powody rozstania Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Powody rozstania Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się. Już wiadomo, dlaczego ich związek się nie udał. Na decyzję młodej aktorki wpłynąć mogła także bliska jej osoba.

Julia Wieniawa Nikodem Rozbicki byli jedną z najbardziej znanych aktorskich par. Spotykali się od 2020 roku i wydawało się, że są idealnie dobrani. Zamieszkali nawet razem, żeby mieć dla siebie więcej czasu.

Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy nie mieszkałam z nikim wcześniej, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne, bo oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo „dżobów” i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem – zdradziła jakiś czas temu Julia.

Niestety kilka dni temu okazało się, że Wieniawa i Rozbicki rozstali się. Dlaczego?

Oto powód rozstania Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Superexpress ustalił, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się pod koniec października. Przyczyniła się do tego nadmierna aktywność zawodowa młodej aktorki.

Julka jest bardzo zapracowana. Nagrała płytę, całe lato koncertowała, nie było jej w domu, a jeszcze grała w serialu i prowadzi firmę odzieżową. Nikodem zamieszkał u niej, żeby widywali się częściej, ale jej i tak nie było w domu – mówił SE znajomy byłej pary.

Zdradził także, że między Julią i Nikodemem dochodziło do spięć. Rozstali się jednak w zgodzie. Mieli także psa, którego sprawili sobie, jak jeszcze miłość kwitła, a po tym, jak podjęli decyzje, że nie będą razem, podzielili się opieką nad pupilem.

Okazuje się jednak, że decyzja o rozstaniu zapadła w Nowym Jorku, gdzie Wieniawa spędziła kilka dni. Odwiedziła tam babcię. Jak podaje magazyn Świat i ludzie, ta chciała bardzo poznać Nikodema. Niestety już wówczas między młodymi nie działo się najlepiej i Julia poleciała sama. To właśnie podczas tego wyjazdu miała przemyśleć, czy kontynuowanie związku jest celowe.

Pani Bogusia na wieść o miłosnych zawirowaniach wnuczki poradziła jej, aby zawsze podążała za głosem serca – podaje tygodnik.

Miała także dodać, że najważniejsza jest uczciwość wobec samej siebie oraz szczere relacje z partnerem. Kilka dni po tym wyjeździe Wieniawa i Rozbicki rozstali się, a więc mądre rady babci Julii mogły wpłynąć na jej decyzję.


Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa się rozstali?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa się rozstali?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa się rozstali?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa się rozstali?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa się rozstali?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa się rozstali?

Komentarze

 • Gość nowy pisze:

  Już po miłości szybko poszlonowy

  • GośćEcho pisze:

   Nie lubię tej ,,Olesi Chrobotówny”, która za parę lat będzie już miała gruby brulion zapisany gachami. Ta mierna gwiazdeczka,z wiecznie przepoconą, błyszczącą gębą, odejdzie kiedyś w cień,i przyjdzie czas na zastanowienie.

 • Gośćloli pisze:

  Goni za karierą a na stare lata będzie płacz że jest sama i nikt jej nie chce. Rozkładanie nóg to nie wszystko żeby byś kims

  • Gośćlaura pisze:

   Jak ma chłopie więcej kasy niż zionios, tym Hejtem

  • Gość pisze:

   Oj jacy Wy troskliwi… No to se będzie płakać, co Ci do tego? A przez facetów kobiety nie płaczą? Logika wskazuje, że jak zainwestuje się w rozwój osobisty, to korzyści z tego przyjdą mniejsze lub większe, a facet może w każdej chwili kopnąć w 4 litery i też na starość zostaje się samemu. Chłopaku skup się na tym, czy Ty reprezentujesz odpowiedni poziom, bo sądząc po komentarzu, to nie bardzo.

  • Gość mim pisze:

   Oczywiście że tak zgadzam się

 • Niki pisze:

  Wielkie cudo🥵

 • Gość pisze:

  Wielkie cudo myślałby kto .Aktorka,piosenkarka 🥵

 • julciaaaaaaaa pisze:

  Z kim to ona jeszcze nie była? Chyba tylko ze Stramowskim i Fabijanskim. Julcia, do roboty. Chłopaki, czekajcie.

 • Gość pisze:

  Ani talentu, ani urody. Rysy semickie i może to pomaga jej osiągnąć sukces.

 • Gość pisze:

  Jakich aktorów? Wieniawa chociaż maturę ma?
  Jakby polegać na tym co wypisała w wiki, to normalnie wszechstronny geniusz – „polska aktorka, piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i osobowość medialna”, a jeszcze „prowadzi firmę odzieżową”, czytaj sprzedaje chiński szajs, wzorem swoich koleżanek że ścianek. Zapewne wszystko jest na podobnym poziomie co granie i śpiewanie, czyli żadnym, no ale mefia promują takie kto się zamiast naprawdę utalentowanych ludzi. Ja tam ja kojarzę głównie z dużej ilości facetów, mimo E dopiero lat 23…
  No ale, jak lubi.. 🙂

  • Gość pisze:

   Weź zrób to co ona tylko o niebo lepiej, No dalej

  • Gość pisze:

   12 listopada 2022 o 22:33
   Ale co ma gość zrobic? Przecież te piosenki, to straszne gó.. o jest, nie da się tego słuchac. Trzyma dziesięć srok za ogon, żeby jej wszędzie pełno bylo, ale nic dobrze zrobić nie potrafi. Może jakby się skupiła na jednej rzeczy, popracowała nad warsztatem, jakością, poziomem, może by zaistniała jako coś więcej niż przechodnia narzeczona.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×