Power Couple: Pierwsza para odpadła z show! Polegli już na samym starcie, ale i tak najwięcej emocji wywołał wypadek samochodowy Agaty Rubik. Chwile grozy na oczach widzów

Power Couple

Power Couple

Power Couple: odcinek drugi. Co wydarzyło się w programie? Jak poradziły sobie pary? Czy Agata Rubik wyszła bez szwanku ze swojej przygody z samochodem? Kto odpadł?

Wiosną każdego roku TVN zaskakuje widzów nowymi propozycjami. W tym roku oprócz seriali Tajemnica zawodowa oraz Lab na antenie pojawił się zupełnie nowy format Power couple, który ma szansę stać się jednym z hitów stacji.

W programie udział wzięło 7 znanych i lubianych par, które zamieszkały w jednej willi. Uczestnicy show spędzili ze sobą 3 tygodnie, a ich zmagania zobaczymy w 10 odcinkach. Każdego tygodnia związki muszą wytrzymać nie tylko wspólne życie w jednym miejscu z innymi parami, ale także różne wyzwania. Format prowadzi Olivier Janiak.

W pierwszej edycji udział biorą:

 • Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski
 • Janusz Chabior i Agata Wątróbska
 • Agata i Piotr Rubikowie
 • Aleksandra i Piotr Gruszkowie
 • Hubert Gromadzki i Magda Nędza
 • Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres
 • Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili

Drugi odcinek show już za nami. Która para musiała opuścić program?

Power Couple: Wypadek Agaty Rubik

W drugim odcinku show rozpoczęło się od konkurencji, w której panowie musieli odpowiadać na pytania pań na czas. Produkcja nie była dla nich łaskawa. Musieli skupić się na tym, co mówi partnerka, kręcąc się na specjalnym kole i co chwilę nurkując.

Chłopa mi podtapiają… Na co mam ochotę, kiedy jestem głodna? Chyba pierwszy raz telewizja zarejestrowała stres i spięcie na twarzy Pakosy, która totalnie straciła poczucie humoru – mówiła w programie Pakosińska.

Mimo wszystko pary wyszły z konkurencji bez szwanku. W ostatnim zadaniu przed eliminacją uczestniczki musiały zaparkować samochody w taki sposób, aby ułożyć napis „LOVE” – odpowiednie litery umieszczone były na dachach aut. Panowie nawigowali i podpowiadali, co mają robić panie za kierownicą.

Kiedy do zadania przystąpili Agata i Piotr Rubikowie, doszło do małego wypadku. Nieprzyzwyczajona do manualnej skrzyni biegów żona muzyka, uderzyła samochodem w inne auto.

W jednym momencie pomyliłam pedał gazu z hamulcem czy ze sprzęgłem. Nawet nie wiem z czym – tłumaczyła – Jestem beznadziejna kretynka. Rozwaliłam auto – mówiła zdenerwowana.

Atmosferę próbował rozładować  żartem Piotr Rubik.

Chcesz rozwalić samochód? Dzwoń do Agaty. Agata parking pozamiata.

Na szczęście nic poważnego się nie stało, chociaż przez chwilę powiało grozą.

Zwycięzcami konkurencji z czasem 6:06 zostali Aleksandra i Piotr Gruszkowie. Najgorzej poradzili sobie Hubert Gromadzki i Magda Nędza. To oni trafili do strefy zagrożenia, w której byli już Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski.

O tym, kto odpada, zdecydowały pozostałe pary. Program jednogłośnie opuścili Magda i Hubert.


Power Couple: Kto odpadł w drugim odcinku show?

Power Couple: Kto odpadł w drugim odcinku show?

Power Couple: Kto odpadł w drugim odcinku show?

Power Couple: Kto odpadł w drugim odcinku show?

Aleksandra i Piotr Gruszka - Power couple

Aleksandra i Piotr Gruszka - Power couple

Komentarze

 • Gość pisze:

  Troche to denerwujace to ciągle migdalenie sie Torresów . Niech sie migdalają za zamkniętymi drzwiami. Ciagle tylko sa przyklejeni do siebie . Jakby mogli to by sie kochali publicznie.

 • Gość pisze:

  Oprócz Kasprzyk i Rubików reszty nawet nie znam

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×