Po serii trudnych wydarzeń wyszła na prostą. Tylko na chwilę. Ola Żuraw z „Top Model” ma poważne problemy ze zdrowiem

Ola Żuraw ma kolejne kłopoty

Ola Żuraw ma kolejne kłopoty

Aleksandra Żuraw, gwiazda Top Model, powoli ustabilizowała swoje życie. Nie na długo. Modelka mierzy się teraz z problemami zdrowotnymi.

Aleksandra Żuraw pojawiła się w czwartej edycji programu Top Model. Co prawda odpadła tuż przed finałem, ale i tak zdobyła sporą popularność. Widzowie polubili ją dzięki jej urodzie i charyzmie. Ola nie miała w życiu łatwo. Kilka miesięcy temu opowiedziała na Instagramie o ojcu swojej córeczki. Relacja z tym mężczyzną nie należała do najłatwiejszych. Dlaczego?

Z ojcem Apolonii próbowałam dwóch terapii rodzinnych, przepraszam – trzech. Poszłam na leczenie za namową, że ja „mam problemy”. W ostatniej fazie również kilkukrotnie do psychiatry. Błagałam i prosiłam wielokrotnie o normalność. Zmiany nadeszły, jednak odrobinę za późno, bo już po rozstaniu. Opłaciłam i znosiłam wszystkie próby naprawy rodziny. Brałam na klatę znacznie więcej niż uzależnienie i uważam, że zrobiłam wszystko, a nawet o wiele więcej, by stworzyć Apolonii normalny dom – wyjaśniła modelka.

Terapie zdały się na nic. Ich relacji nie dało się uratować, ale jej były partner stara się mieć dobre relacje z ich dzieckiem.

Ojciec Apolonii stał się godnym zaufania rodzicem, stającym na wysokości zadania. Dzięki pracy, jaką włożył, ma świetną relację ze swoją córką i to jest dla mnie wielki sukces w całej tej trudnej sytuacji – dodała.

Stres związany ze związkiem i innymi sprawami wepchnął Olę w depresję, ataki paniki i zespół stresu pourazowego. Jak opowiedziała:

Konsekwencją ostatnich trzech lat są moje diagnozy. Choruję na depresję, regularnie przeżywam ataki paniki. Mam również PTSD (zespół stresu pourazowego), na stałe przyjmuje leki. I pewnie w zamkniętych głowach osób, które nie wiedzą, co się dzieje ze mną i jak hardcorowo złych rzeczy doświadczyłam w całym swoim życiu, funkcjonuje jako wariatka i jest mi z tym ok.

W ostatnim czasie jej życie zaczęło się powoli stabilizować. Niestety nagle podupadła na zdrowiu. Jaka zmiana zaszła w jej życiu…?

Ola Żuraw o problemach ze zdrowiem. Co jej dolega?

Ola Żuraw wyczuła zmianę w piersi. Zrobiła USG i teraz czeka na wyniki biopsji. O całej sytuacji opowiedziała za pośrednictwem profilu na Instagramie.

Wyglądało to tak, że była pani operatorka USG i lekarz, który pobierał wycinek guza. Ja mam guza umiejscowionego w lewej piersi, zabolało mnie raz, ale to nie był taki duży ból. Przesympatyczny lekarz i pani od USG. Czułam się zaopiekowana i bezpieczna – opowiedziała.

Modelka dodała, że powinna dostać wyniki biopsji na początku grudnia. Sytuacja jest dla niej olbrzymim stresem. Ma przez to problemy z normalnym chodzeniem spać.

Dalej jest to dla mnie temat, który spędza mi sen z powiek. Mam malutkie dziecko, mam szczęśliwą rodzinę i mam wszystko. Więc wiecie, jak to jest. Jak człowiek ma wszystko, to czasami nie ma zdrowia. Staram się tak o tym nie myśleć, ale jest ciężko – uzupełniła.

Ola wykupiła też na wszelki wypadek ubezpieczenie na życie, aby ewentualnie wesprzeć swoje dziecko, jeśli stałoby się coś strasznego.

Trzymamy kciuki za sympatyczną uczestniczkę Top Model i mamy nadzieję, że zmiana okaże się nie być groźna.


Ola Żuraw ma kolejne kłopoty

Ola Żuraw ma kolejne kłopoty

Ola Żuraw ma kolejne kłopoty

Ola Żuraw ma kolejne kłopoty

Ola Żuraw

Ola Żuraw

Komentarze

  • Gość pisze:

    Życzę dużo zdrowia i mniej szumu wokół siebie. Spokoju

  • Gość pisze:

    Pani Olu moim zdaniem im mniej wie o nas szerokie grono tym lepiej. Dziękuję za Pani szczerość, ale o trudnych i bolących nas sprawach lepiej rozmawiać z najbliższymi, w wąskim gronie a nie na forum. Ludzie w Polsce to często hejterzy zazdrośni o wszystko. O mnie, moich sprawach, wiedzą tylko najbliżsi. Nie udzielam się na Facebooku itp. ze swoimi osobistymi zdjęciami, informacjami. Uważam, że tak jest lepiej. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości w pokonywaniu przeciwności losu. Pozdrawiam serdecznie.

  • Gość pisze:

    Dziwna dziewczyna 😀

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×